Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Sportovní výživa > Allmax Rapidcuts Shredded 90cps

Allmax Rapidcuts Shredded 90cps

Allmax Rapidcuts Shredded 90cps
Kód produktu: MS308728
Výrobce: Allmax Nutrition
Doporučená cena: 999,-
Naše sleva: 24% Naše cena vč. DPH: 759,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

RAPIDCUTS SHREDED je čistá, tuk ničící síla. Spojili jsme nejkoncentrovanější složky farmaceutické kvality, známé pro své účinky v redukci tuku, aby jsme vám přinesli nejrychlejší, nejúčinnejší prostředek pro odbourávaní tuků, který budete zaručene chtít!

Allmax RapidCut Shredded
Čistá 98% N, N-di-methyl-tyramin hyperlytická směs
Polymethoxylátové povzbuzující akcelerátory
Mikrokapslovaný Nor & dihydro kapsaicin
Termogenní látky s prodlouženým uvolňováním


RAPIDCUTS SHREDED je čistá, tuk ničící síla. Spojili jsme nejkoncentrovanější složky farmaceutické kvality, známé pro své účinky v redukci tuku, aby jsme vám přinesli nejrychlejší, nejúčinnejší prostředek pro odbourávaní tuků, který budete zaručene chtít!

Ingredience byly POLYMETHOXYLOVANÉ aby rozšířili jak dopad, tak i trvání odbourávání tuků. Obsahuje zdroj 5 unikátních alkaloidů - bio-odvozené i farmaceutické 1,3-Trimethylxantíny (kofein), které mají zásadní vliv na váš trénink, kardio a následné spalování tuků.

Rapidcut shredded sheduleALLMAX Pro-Competition Series RAPIDCUTS SHREDDED je ideální pro závodníky, kteří požadují rychlé a efektivní spalování tuků. Nový RAPIDCUTS byl založen na nejnovějších vědeckých poznatcích. Poskytuje komplexní spalování tuků založené na systému Target, Release, Ignite (zacílit, vyslat a zničit). Výrobky Pro-Competition Series od ALLMAX poskytují nejvyšší úroveň výkonu pro nejvyšší úroveně soutěže. RAPIDCUTS SHREDDED je ideální pro 8-týdenní program a může být efektivně integrován do každé diety a kardio proramu.

RAPIDCUTS SHREDDED je prostě nejsilnější, nejpokročilejší a nejkomplexnější produkt pro spalování tuků, který jsme kdy vyrobili. Věda je nepopiratelná a výsledky jsou opravdu působivé. RAPIDCUTS SHREDDED byl vytvořen s jediným záměrem: vytvořit suplement specificky a exkluzivně pro spalování tuků *

RAPIDCUTS SHREDDED je extrémní spalovač tuků určen pro muže i ženy, kteří chtejí extrémní výsledky. Jedná se o nejvýkonnější a nejefektivnejší spalovač, jaký jsme kdy uvedli na trh.

Na rozdíl od prakticky všech konkurenčních doplňků na dnešném trhu vám ukážeme přesně to, co je v RAPIDCUTS SHREDDED přímo na etiketě - každá složka a směs je jasně vysvětlena a obsahuje jenom standardizované a patentované přísady. Jste zvyklí jen hádat co přesně obsahují jiné produkty?

Mnohé výrobky na dnešném trhu využívají "tekuté technologie". Ve skutečnosti je téměř 50% obsahu těchto kapslí "neaktivní" olej. Věříme v poskytování "aktivní" složky, nikoliv "olejů"! To je důvod, proč každá kapsle RAPIDCUTS obsahuje 99% účinné látky, ŽÁDNÉ PLNIČE, ŽÁDNÝ NEAKTIVNÍ OLEJ!Koncentrovaná, silná a HPLC standardizovaná verze brazilského Yerba Maté zeleného čaje, Camilia sinensis zelený čaj (50% EGCG), patentovaný Svetol Green kávový extrakt spolu obsahují nejvyšší množství kyseliny chlorogenové - nově vydaný výzkum ukázal výrazné účinky v ztráte tuku. Hordenum vulgare v RAPIDCUTS SHREDDED poskytuje synergický efekt, který musíte pocítit, aby jste uvěřili. Kardio už nikdy nebude jako předtím. *

RAPIDCUTS SHREDDED je nyní obohacen patentovaným Capsimax - mikrokapslovaná forma NOR a di-hyrdro kapsaicinu, což je velmi silná koncentrovaná forma aktivního kapsaicinu, která má ochrannou vrstvu chránicí žaludek. Capsimax se uvolňuje za žaludkem, aby se zabránilo jakýmkoli potížím a poskytují maximální účinek - což je dramatický nárůst kalorického výdaje, zesílená termogeneze a prevence zrání adipocytů!

LIPID TARGETING TECHNOLOGY
1 TARGET: HotSpot funguje na základě tří exklusivních směsí, které přinutí vaše tělo začat s maximálním spalováním tuků. HotSpot zahrnuje CORTISTRATE, PROSULIN a THYROVARIN. Každá ze silných sub-směsí spolu tvoří Krok 1 a iniciuje proces RAPIDCUTS spalování tuků podporováním normálního, zdravého kortizolu, inzulínu a tyroxinu (CIT hormony) pomocí patentovaných látek. Tyto sloučeniny okamžitě připraví tělo a iniciují ideální prostředí pro rychlé uvolnění tuku. Mezi cílové směsi patří:

DUAL-STAGE RELEASE FAT ACTIVATOR
2-RELEASE: RAPIDCUTS obsahuje Lipo 3, 5, Dual Action Fat Release stimulant, který signalizuje tělu aby uvolnilo tuk z tukových buněk poté, co byly zacílené a podporuje normální, zdravé buněčné cAMP pomocí dvou odlišných receptorických drah - beta receptorů a G proteinových receptorů. cAMP (3, 5 cyklický adenosin monofosfát) je klíčovým buněčným poslem, který signalizuje tukovým buňkám aby uvolnili mastné kyseliny do systému, které jsou následne využity jako zdroj energie. *

FAT IGNITION ACCELERATOR
3-IGNITE: RAPIDCUTS zahrnuje THERMOBURN, tuk spalující akcelerátor, který zapálí a trvale odstraní tuk z těla tím, že podporuje normální, zdravé metabolické funkce a mitochondriální UCP proteiny. Tento proces účinně zapálí uvolněný tuk v těle. THERMOBURN také rozšiřuje proces spalování tuků až na 6-8 hodin po užití díky prodlouženému účinku. *

Zkušební osoby užívající klinicky ověřené ingredience v RAPIDCUTS snížili svou hmotnost za 8 týdnů v průměru o 14 liber víc v porovnání se skupinou užívající placebo.

Výsledky dosažené RAPIDCUTS díky silnému 3-Stage TRI ™ procesu spalování tuků jsou prostě úžasné. Ve skutečnosti, klinický výzkum ukazuje, že osoby užívající klíčovou složku v RAPIDCUTS výrazně snížili množství tělesného tuku – ve srovnání se skupinou užívající placebo u nich nastal 16-ti násobně věčší percentuální pokles v podílu tělesného tuku!

Brazilský Naturaté Yerba Maté zelený čaj s 60% podílem polyfenolů, Camilla sinensis zelený čaj s 50% EGCG a G6P ™ Green kávový extrakt s 50% CGA (chlorogenová kyselina) je skutečně špičková kombinace pro spalování tuků. Pracují kombinací termogeneze a inhibicí specifických enzymů odpovědných za absorpci a uvolňování dietních cukrů. Hordenine v RAPIDCUTS SHREDDED poskytuje synergický efekt, který musíte pocítit, aby jste uvěřili! Kardio už nikdy nebude jako dřív. *

RAPIDCUTS SHREDDED je nyní obohacen patentovaným Capsimax ® - mikrokapslovaná forma NOR a di-hyrdro kapsaicinu, což je velmi silná koncentrovaná forma aktivního kapsaicinu, která má ochrannou vrstvu chránicí žaludek. Capsimax ® se uvolňuje za žaludkem, aby se zabránilo jakýmkoli potížím a poskytují maximální účinek - což je dramatický nárůst kalorického výdaje, zesílená termogeneze a prevence zrání adipocytů!

Dávkování:
Berte 3x denně 1 kapsli. neberte po 17téhodiny, kvůli klidnému spánku.

Upozornění výrobce:
Vyrábí se v zařízení, kde se zpracovává sója, mléko, korýši, vejce, ryby a kukuřice.

Přípravek není vhodný pro osoby mladší 18 let! Během používání dodržujte dostatečný pitný režim! Přípravek nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud jste osoba s vrozenou poruchou metabolismu nebo jinými lékařskými poruchami, jako je cukrovka nebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu dětí! Nepoužívejte ani v případě, pokud užíváte nějaké léky na předpis, ale i volně prodejné! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě!

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

více informací a aktuální složení najdete na stránkách výrobce.

Více o produktu na www.allmaxnutrition.com 


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici čtyři

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

L-Carnitin 50 000


L-Carnitin 50 000
599,- Kč
399,- Kč
Ihned k odběru

L-Carnitin - Kvalitní tekutý l-carnitin. Nyní navíc ve výhodném litrovém balení!

Hodnocení zákazníků

Tekuté vaječné bílky 5000ml


Tekuté vaječné bílky 5000ml
790,- Kč

Tekuté vaječné bílky - pohodlný způsob, jak konzumovat všechny dobroty z bílků bez nepříjemností s...

Hodnocení zákazníků
*

Green Coffee Inspired 100tbl.


Green Coffee Inspired 100tbl.
599,- Kč
319,- Kč
Ihned k odběru

Green Coffee je novinkou ve světě zelené kávy. Slibuje zhubnutí až 8 kg za měsíc, upravení...

Hodnocení zákazníků

MuscleTech Mass-Tech 3200 g


MuscleTech Mass-Tech 3200 g
1 690,- Kč
1 190,- Kč
Ihned k odběru

Přípravek Mass Tech je nejvšestrannější produkt pro zvýšení tělesné hmotnosti, který je na trhu k...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme