Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

CarbiON

CarbiON
Kód produktu: MS302438
Výrobce: Allmax Nutrition
Doporučená cena: 1 100,-
Naše sleva: 13% Naše cena vč. DPH: 959,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

CARBION - skvělá cesta k intenzivnějšímu tréninku

 

CARBION kombinuje široké spektrum sacharidů od extrémně komplexních po jednodušší, což vytváří kombinaci absorpčních rychlostí pro spolehlivý a prodloužený zdroj energie.

 

 


CARBION dodává vašemu tělu spolehlivý a prodloužený zdroj energie, který vás provede i tím nejtěžším tréninkem.


 

 

AWM2300 ™ Waxy Maize je vysoce větvený a extrémně komplexní sacharid s molární hmotností až 200 000 g/mol. Další v pořadí je rýžový a bramborový škrob s molární hmotností 80 000120 000 g/mol, CCD ™: Clustered Cyclic Dextrin, derivát Waxy Maize (amylopektinu) s molární hmotností 60 000 g/mol a nakonec DE - 5 ™: dextrin je poslední komplex s molární hmotností 45 000 g/mol - všechny daleko větší a komplexnější než monosacharidy glukóza, dextróza a fruktóza s hmotností 180g/mol.

Co to všechno znamená?

Cílem každého doplňku je dosáhnout požadovaný efekt. Aby byly živiny efektivní (bílkovina, kreatin, sacharid, aminokyselina atd.) musí si najít cestu do buňky: dostat se do buňky znamená projít bránou, kterou hlídá inzulínový receptor. Jednoduchý způsob je nechat konat inzulín. Ale vysoký level inzulínu má svou cenu. Vyžaduje vysokou hladinu cukru v krvi. Advanced Carb Utilization Complex v CARBION obsahuje složky, které efektivně redukují hladinu, na které se tyto "brány" otevírají a aktivně transportují živiny do buňky.

Allmax Carbion - sacharidová infuze

 

 

 

CARBION poskytuje škálu sacharidů od extrémně komplexních a větvených až po jednodušší komplexní sacharidy jako DE - 5 ™. Obsahuje také 3,2 g Fibersol - 2 ™, sacharid napodobující roli vlákniny z ovesných vloček, přinášející mnohé benefity jako zlepšená regulace, snižuje hladinu krevního cukru a odstraňuje z těla triglyceridy.

S nízkým gradientem osmotického tlaku (podobný lidskému mezi 280 až 300) a vysokou hladinou elektrolytů se CARBION rychle dostává ze žaludku, čímž napomáhá efektivitě, nepřetržitému příjmu živin a brání nadýmání a špatnému trávení, které často nastává při jednodušších sacharidových nápojích obsahujících glukózu nebo jiné cukry, zejména při těžkých trénincích.

Navíc, jak ovesné vločky, CARBION efektivně doručuje energii způsobem, jakým ji tělo snadněji využije, eliminuje dramatické zvyšování inzulínu a zaručí nepřetržitou dodávku energie. Tato energie bude stabilně podporovat pracující svaly, doplní hladinu glykogenu, zabrání katabolickému stavu a nastartuje regeneraci.

Přidané elektrolyty se uplatní při transportu sacharidů přes membránu. Advanced Carb Utilization Complex napomáhá příjmu cukru z krve snížením prahové hodnoty inzulínu potřebného na aktivaci receptorů: zjednodušeně, vaše tělo bude efektivně přijímat živiny do buněk při nižší hladině inzulínu.

CARBION : Opravdu funguje?

Ano, ano, ano , věda, polysacharidy, bla bla, ALE SKUTEČNĚ FUNGUJE v posilovně?! Všichni známe příběhy o teorií proč by to nebo tamto mělo fungovat , ale je to opravdu tak? Odpověď je ano!

Našli jsme to, co považujeme za absolutně nejlepší kombinaci sacharidů, elektrolytů a regulátorů inzulínu, která zaručí vysoce efektivní a stálý zdroj energie. Mechanismus a fungování tohoto produktu pozvedne váš trénink v několika aspektech .

  • Zvýšená intenzita a trvání výkonu znamenají lepší stimulaci svalů.
  • Zvýšený objem krevní plazmy a svalového glykogenu dodá skutečné napumpování během každého tréninku - pomůže tak roztáhnout svalová vlákna a vazivový obal svalu.
  • Sacharidy mají efekt utlumit zvýšení hladiny kortizolu, běžný děj při intenzivním tréninku, a tím zabránit odbourávání svalové hmoty.

Po roce výzkumů a testování testované subjekty zaznamenali dramatické zlepšení tréninků, zlepšenou regeneraci a schopnost vrátit se do posilovny dříve než normálně, mimořádnou plnost svalů, ohromující vaskularizaci a napumpování.

Nejčastěji uváděli, že dokáží trénovat mnohem déle a tvrději než předtím. To skutečně zdůrazňuje cenu vysoce kvalitních sacharidů: efektivní a dlouho trvající palivo!

Přináší to úroveň intenzity tréninku, která dříve prostě neexistovala. Tato úroveň intenzity spojena s výdrží přináší výsledky. Jen jeden trénink a pocítíte rozdíl. Už nikdy nebudete chtít trénovat bez CARBION.

 

Jak užívat Carbion:

Carbion lze využít jak jako předtréninkový nápoj, během tréninku i po něm.

 

POUŽITÍ PŘED-TRÉNINKEM

Pokud Carbion budete používat před tréninkem, hlavní výhodou je NALOUDOVÁNÍ (naplnění) vašich svalů glykogenem do plného stavu. Je to obzvláště vhodné, pokud máte vyčerpané svaly a potřebujete doplnit energii. Je to také velice výhodné v období, kdy cyklujete příjem uhlohydrátů. V tomto případě je vhodné použít 2 odměrky 45-60 minut před tréninkem, ale i během tréninku pít další 2 odměrky.

 

BĚHEM TRÉNINKU

CARBION+ je velký pomocník př velmi intenzivních trénincích. Opět rozmícháte 2 odměrky a začnete je pít mezí 15-20.minutou Vašeho tréninku. Carbion vám bude během následující doby dodávat glykogen do svalů, díky čemuž se zkvalitní a prodlouží Váš trénink.

 

PO TRÉNINKU

Užití CARBION+ během tréninku pak napovídá, že je vhodné jej dopíjet i po tréninku, kdvůli zrychlení regenerace a znovunabytí glykogenu do svalů. Po tréninková suplementace má za hlavní cíl urychlit regeneraci svalů.

 

- Doplňek stravy. Vhodné pro sportovce -
______________________________________________________________________________________________________

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici jedna

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

Tekuté vaječné bílky 5000ml


Tekuté vaječné bílky 5000ml
790,- Kč

Tekuté vaječné bílky - pohodlný způsob, jak konzumovat všechny dobroty z bílků bez nepříjemností s...

Hodnocení zákazníků
*

MuscleTech Mass-Tech 3200 g


MuscleTech Mass-Tech 3200 g
1 690,- Kč
1 190,- Kč
Ihned k odběru

Přípravek Mass Tech je nejvšestrannější produkt pro zvýšení tělesné hmotnosti, který je na trhu k...

Hodnocení zákazníků

Dívčí brusle 2v1 DUPLEX-14 GIRL


Dívčí brusle 2v1 DUPLEX-14 GIRL
1 299,- Kč

Nastavitelná brusle s vyměnitelným podvozkem na lední nebo in-line...

Hodnocení zákazníků

Chlapecké brusle 2v1 TRULY TWIX BOY


Chlapecké brusle 2v1 TRULY TWIX BOY
1 163,- Kč
Ihned k odběru

Nastavitelná fitness brusle s výměnným podvozkem.Rychlo-nastavovací...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme