Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Sportovní výživa > CLA Ethyl Ester 60kps.

CLA Ethyl Ester 60kps.

Kód produktu: MS123155
Výrobce: Xxlabs
Doporučená cena: 690,-
Naše sleva: 30% Naše cena vč. DPH: 482,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
60kps.
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Detailní popis produktu

Zhubněte, vybudujte kamenné svaly a podpořte své zdraví!

CLA Ethyl Ester je hyperaktivní reformátor vaší postavy, který bezpečně redukuje tělesný tuk a podporuje tvorbu svalové hmoty. Naše CLA Ethyl Ester jsou tvořena konjugovanou kyselinou linolovou s přidaným esterem pro vyšší efektivitu a vylepšené chuťové vlastnosti.

Zjedodušeně, CLA je tuk šampionů, je vytvořen k budování lepšího těla, imunitního a cévního systému. CLA je běžně se vyskytující mastná kyselina, tvořená fermentačním kvašením v žaludku mnoha býložravců. Tím se CLA dostávají do naší stravy, nečastěji v podobě hovězího masa a mléčných výrobků. Protože lidé nemohou produkovat CLA sami o sobě, musejí být přijímána stravou.
Bohužel, naše dnešní strava obsahuje mnohem méně CLA než je žádoucí. Pokud tedy nemáte přístup k neomezenému množství hovězího masa a mléka z přírodně (trávou) krmeného skotu, a nebo se v dietě nechcete přejídat nadměrným množstvím vysokokalorické stravy obsahující však jen malé množství CLA, pak dostatečný příjem CLA můžete velice snadno zajistit pomocí CLA Ethyl Ester ve formě tobolek.

CLA Ethyl Ester je hyperaktivní reformátor vaší postavy

Tucty studií provedených na lidech potvrdily, že CLA významně redukují tělesný tuk a zvyšují podíl čisté svalové hmoty - a to současně. CLA působí na tukovou tkáň třemi způsoby, ničí tukové buňky, předchází tvorbě nových tukových buněk a zabraňuje ukládání tuku. V tu samou chvíli napomáhají CLA zvětšenou retencí proteinu k nárůstu čisté svalové hmoty. To znamená, že můžete jakékoliv své ochablé svalstvo zeštíhlovat a zároveň ho přeměňovat na tvrdé husté svaly.

K čemu jsou dobré CLA izomery cis-9, trans-11 a trans-10, cis-12 ? Studie ukázaly, že nejúčinnějšími CLA Izomery jsou právě izomery cis-9, trans-11 a trans-10, cis-12. První z nich (zkráceně c-9,t-11) se v přírodě vyskytuje nejčastěji. Druhý izomer t-10, c-12 se zdá být nejvíce metabolicky aktivním při přetváření tělesné tukové a svalové hmoty. Bylo však zjištěno, že suplementace těmito izomery ve vyváženém množství přináší požadované výsledky bez vedlejších účinků. Naše CLA Ethyl Ester přináší vyvážený poměr 50/50 CLA izomerů c-9, t-11 a t-10, c-12.

CLA Ethyl Ester: - Významně urychluje hubnutí - Zabraňuje ukládání tuku - Napomáhá budování svalstva - Ochraňuje svalovou hmotu - Má anabolické účinky - Poskytuje vynikající ochranu jako antioxydant - Významně podporuje imunitní systém - Obsahuje vyvážený poměr 50/50 CLA izomerů c-9,t-11 a t-10,c-12

Rychlost a účinek transformace tělesné hmoty se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení doma či ve fitness centru), nejlépe v kombinaci s redukční dietou.

Složení:
CLA EE (80% konjugovaná kyselina linolová ethyl ester), želatinová tobolka (želatina, glycerin, voda), vitamin E (D-alpha-tokoferol)

Doporučené dávkování:
Užijte 1-2 tobolky 3x denně před jídlem.


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici šest

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuK tomuto produktu doporučujeme

CLA + ALC + ALC zdarma


CLA + ALC + ALC zdarma
1 550,- Kč
1 020,- Kč

CLA + ALC + ALC zdarma - Zhubněte, vybudujte kamenné svaly a podpořte své zdraví!

Hodnocení zákazníků

CLA Scitec


CLA Scitec
470,- Kč
438,- Kč

CLA - konjugovaná kyselina linolová - mění schopnost organismu spotřebovat nutrienty na úrovni...

Hodnocení zákazníků

CLA 1200 + Green Tea Amix 120cps


CLA 1200 + Green Tea Amix 120cps
499,- Kč
409,- Kč

Účinný pomocník při dietním režimu, CLA 1200 + Green Tea pomáhá spalovat tuky a omezuje tvorbu...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme