Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

Cyto GREENS

Cyto GREENS
Kód produktu: MS302439
Výrobce: Allmax Nutrition
Doporučená cena: 1 540,-
Naše sleva: 41% Naše cena vč. DPH: 910,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
267g
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Detailní popis produktu

 

CYTO GREENS

• Pomáhá rychlejšímu zotavení svalů *

• Silné HIGH-ORAC antioxidanty*

• Zvyšuje STAMINA *

 Bez genetické modifikace! (Non-GMO), bez plnidel , bez Konzervantů

 Potraviny které mají podle analýzy vysoké skóre anitioxidantů je nazývají HIGH-ORAC, takové potraviny mají schopnost ochránit buňky a její části proti škodám oxidativních dějů. (USDA - Agricultural Research Service - 1999)

 Co jsou to GREENS? Je to nový pojem a kategorie ve Fitness suplementech! Naučte se toto slovo, budete ho slýchat čím dál častěji. Greens, jsou produkty čistě přírodní, vysoce účinné, ale vyrobené pouze z prvků, které námp oskytuje příroda. Jak naznačuje název, je to "něco zeleného". Často se jedná o prvky ze zelené hmoty, vitamíny, silné antioxidanty, aminokyseliny vše to, co zrychluje regeneraci všech buněk těla, zpomaluje stárnutí, to zejména a detoxikuje dokonale celý organismus... Tyto produkty se nepoužívají jen ve sportu, ale také pro lidi 21.století, kteří jsou pevně spjati s přírodou a svým tělem. Chtějí být zdraví, vitální a veselí.

 

Cyto GREENS je 100% BEZ lecitinu: (běžný alergen a průmyslový emulgátor): Proč platit za ne-přírodní, levné plnidlo lecitin, v produktu, který je Jedničkou mezi GREENS produkty? "CYTOGREENS™ má nulové množství Lecitinu! Více než 25% z nejprodávanějších Greens  obsahuje toto plnídlo.

 

Vysoká hustota bohatých živin z cholofilu: Jsou to jednoduché počty, CYTOGREENS™ obsahuje více než dvakrát tolik tmavého chlorofylu bohatého na živiny než běžná podobné potraviny které kvůli zeleni kupujete, jako jsou celer a soja. Tak na co ještě platit víc?

 

Bez PLNIDEL: Ultra-koncentrovaný znamená, že dostanete pouze chlorofilové superjídlo jako je Spirulina, narušené buňky Chlorelly a Nejvyšší kvalitu prémiového japonského zeleného čaje Matcha - to vše bez plnidel, bez barviv, 100% přírodně ochucené, 100% přírodně doslazené.

cytogreens

 

Velmi Silný obsah antioxidantů: CYTOGREENS™ má celých 346 mg antioxidantů (1,4 g budeme-li počítat také Matcha zelený čaj), nedělají nic menšího než že Neutralizují volné radikály - na současné trhu s Greens, nenajdete žádný, který by měl ocenění ORAC, a ani nejsou standardizované. Náš produkt je #1 na trhu

 

Základem je složení : Na trhu existuje desítka "greens" produktů, ale co to složení? Vysoká cena, ale 5mg tam toho a 10mg tam toho, a kde nic tu nic. Nakonec zaplatíte draze za složení, které má malé množství skutečného zeleného-greens-chlorofilu, a naopak je plné ochucovadel, plnidel a levných ingrediencí. Ale to je špatně.


Pravda o biologické využitelnosti: CYTOGREENS™ má Cytozymy, obsahuje 9 enzymů v účinné směsi, která je až 40krát enzymaticky aktivnější než jiné špičkové výrobky "Greens". Cytozymy pomáhají trávit základní živiny v potravinách. Díky nim získáte jejich optimální trávení a tím i mnohem vyšší biologickou využitelnost.

 

 

Díky patentované směsi ARX (atletic recovery X-Celerator) - podporovaná dvěma klinickými studiemi. Prokazatelně zlepšuje vytrvalost a zotavení. Je obsažena v každé dávce v úhrnu 500 mg.

 

Při vývoji CYTOGREENS™, jsme se zaměřili na vysoce koncentrovaný pravý chlorofil, bohatý na živiny ze základních zdrojů potravin v množství vhodných pro sportovce.

 

 

ARX(r) je 100% přírodní a patentem v USA (# 7790176) chráněná směs, která byla podrobena klinyckým testům, kde bylo zjištěno, že důsledkem užívání je zlepšení mikrocirkulace krve a vyčištění krvě od laktátu.*


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici pět

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

Beta-Glucan 120 kapslí - Weider


Beta-Glucan 120 kapslí - Weider
849,- Kč
748,- Kč

Preparát s antioxidačními účinky. Beta-glucan má významný vliv na funkčnost imunitního systému...

Hodnocení zákazníků

Vitamín E


Vitamín E
249,- Kč
135,- Kč

◾Silný antioxidační účinek ◾Posiluje imunitní systém a produkci bílých krvinek ◾Udržuje zdravé cévy...

Hodnocení zákazníků

SIZEANDSYMMETRY VITAMINE C


SIZEANDSYMMETRY VITAMINE C
299,- Kč
255,- Kč
Ihned k odběru

Sizeandsymmetry Vitamín C s vysokým obsahem účinné látky 1000 mg na jednu tabletu, je jedním z...

Hodnocení zákazníků

Performance Pure Vitamín C 800


Performance Pure Vitamín C 800
124,- Kč
99,- Kč

Vitamín C patří mezi nejznámější a nejdůležitější vitamíny. Slouží jako vhodný doplněk při...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme