Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

FA EYES FORMULA 30tbl

FA EYES FORMULA 30tbl
Kód produktu: FP11925
Výrobce: FA Engineered Nutrition
Naše cena vč. DPH: 79,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

Obsahuje:
-složky ( vitamíny C , E a selen a měď ), které napomáhají při ochraně buněk před oxidačním stresem a zabraňují nežádoucím účinkům volných radikálů 
-DHA pro normální funkci mozku a udržení přirozené kvality zraku 
-Eyes Formula je dietní doplněk stravy s vitamíny a složkami, které pomáhají udržovat normální zrak, mj. je obohacen o karotenoidy ( lutein , zeaxantin ) , omega – 3 kyselinu a extrakt ginkgo biloby . Přípravek se doporučuje hlavně lidem, kteří trpí únavou očí a problémy s viditelností v důsledku dlouhé pracovní doby, zejména u počítače, při intenzivní četbě nebo studiu, po setrvávání v nevhodně osvětlených prostorech, při sledování televize, nočním řízení auta, působení nepříznivých vnějších faktorů jako je UVA a UVB záření, oxidačním stresu, kouření nebo přejídání nezdravými potravinami.

- Vitamín A pomáhá udržovat normální vidění a pomáhá při správném fungování imunitního systému.

- Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem.

- Vitamín C pomáhá správnému fungování nervového systému, pomáhá udržovat normální psychický stav, přispívá k potlačení únavy a vyčerpání pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem .

- Vitamín B2 pomáhá udržovat normální vidění a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

- Kyselina listová pomáhá udržovat normální stav nervového systému, pomáhá při správném fungování imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

- Zinek pomáhá udržovat normální vidění, pomáhá při správném fungování imunitního systému, chrání buňky před oxidačním stresem, přispívá k zachování normálního metabolismu vitamínu A, pomáhá při syntéze bílkovin a podílí se na dělení buněk.

- Selen pomáhá při správném fungování imunitního systému a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

- Měď pomáhá při správném fungování nervového systému a imunitního systému, chrání buňky před oxidačním stresem.

- Lutein a zeaxanthin jsou přírodní barviva přítomné ve velkém množství v tzv. makule (žlutá skvrna) lidského oka, nejcitlivějším místě sítnice. Ta slouží jako speciální filtr, který chrání sítnici před škodlivými účinky částic slunečního světla, kterému je oko vystaveno, taktéž ho chrání před škodlivým UV zářením. Lutein a zeaxantin se hromadí také ve velkém množství v oční čočce a účinně ji chrání před změnami přicházejícími s věkem, zejména po 40. roku života. Tyto přírodní látky nejsou syntetizovány v lidském těle a měly by být dodávány s přijímanou stravou. Lutein je důležitou látkou pro udržení dobrého a ostrého zraku, podporuje zrak a chrání oči. Zeaxanthin v dávkování 1-3 mg a kombinaci s luteinem přispívá k udržení zdraví očí a podporuje normální vidění. Zeaxantin chrání oči tím, že absorbuje „modré světlo“, neutralizuje volné radikály a zlepšuje ostrost vidění při slabém osvětlení.

Extrakt z listů ginkgo biloba ( Ginkgo biloba L. ). G. Biloba je rostlina, které je přičítán intenzivnější krevní oběh v mozku, čímž se zvyšuje zásobování mozku kyslíkem a dalších živin. Ginkgo extrakt pomáhá udržovat normální psychické funkce, aktivní paměť a kognitivní funkce i s přibývajícím věkem.

Lněný olej (Linum usitatissimum L.) obsahuje mastné omega - 3 kyseliny v tom i kyselinu dokosahexaenovou DHA . Omega - 3 kyseliny jsou umístěny v synapsích nervových buněk – jednotek neuronové sítě odpovědné za přenos nervových impulsů. Kyselina dokosahexaenová (DHA) pomáhá udržovat správné fungování mozku a přispívá k udržení normálního vidění

Složení:
Doporučená dávka : 1 tableta
Počet dávek v balení : 30
Množství netto : 30 tablet (30 g )

 

Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici jedna

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktu


Recenze

Anonymní (4)
Alternativní nabídka

Beta-Glucan 120 kapslí - Weider


Beta-Glucan 120 kapslí - Weider
849,- Kč
748,- Kč

Preparát s antioxidačními účinky. Beta-glucan má významný vliv na funkčnost imunitního systému...

Hodnocení zákazníků

Vitamín E


Vitamín E
249,- Kč
135,- Kč

◾Silný antioxidační účinek ◾Posiluje imunitní systém a produkci bílých krvinek ◾Udržuje zdravé cévy...

Hodnocení zákazníků

SIZEANDSYMMETRY VITAMINE C


SIZEANDSYMMETRY VITAMINE C
299,- Kč
255,- Kč
Ihned k odběru

Sizeandsymmetry Vitamín C s vysokým obsahem účinné látky 1000 mg na jednu tabletu, je jedním z...

Hodnocení zákazníků

Performance Pure Vitamín C 800


Performance Pure Vitamín C 800
124,- Kč
99,- Kč

Vitamín C patří mezi nejznámější a nejdůležitější vitamíny. Slouží jako vhodný doplněk při...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme