Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

FA OatMass 2,5kg

FA OatMass 2,5kg
Kód produktu: FP11957
Výrobce: FA Engineered Nutrition
Naše cena vč. DPH: 950,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
Čokoláda
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Jahoda
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Vanilka
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Detailní popis produktu

OutMass má vysoký obsah bílkovin, zdroj vlákniny s nízký obsah cukru a nasycených tuků.

OatMass je jedním z nejpropracovanějších gainerových produktů na trhu sportovní výživy. Tento produkt je ideální stejně tak pro amatérské a profesionální sportovce jako pro jedince s vysokými požadavky na kvalitu potravin, v tomto případě zejména sacharidů a bílkovin. Příjem těchto nutričních složek doprovází i výborná chuť každého namíchaného šejku.

 

Podstata FA OatMass je dána obsahem vysoce kvalitních ovesných vloček - zdroj bílkovin a sacharidů. Tento produkt disponuje unikátní směsí čtyř proteinů s různými vlastnostmi : koncentrát , izolát a hydrolyzát syrovátkové bílkoviny a hydrolyzovaný kasein PeptoPro ®. 

Ovesné vločky jsou známou, ale často opomíjenou součástí jídelníčku fyzicky aktivních jedinců, ale nejen těch. Situace se naštěstí den ode dne mění a ovesné vločky opět získávají své čestné místo mezi základními složkami stravy sportovců a osob pečujících o svou dobrou kondici a pevné zdraví. Důvodem je fakt, že ovesné vločky obsahují všechny základní živiny nutné pro fungování organismu: sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny, vlákniny a minerální látky - toto jídlo je nutričně velmi bohaté a kalorické, a tím je ideální ke snídani, protože tělu poskytuje energii po celý den. Kromě faktu, že jsou sacharidy obsažené v ovesných vločkách významným přispěvatelem k normálním mozkovým činnostem, mají také nezanedbatelně pozitivní vliv na fungování trávicího systému a to díky vysokému podílu vlákniny.

 

Proteiny obsažené v tomto výrobku jsou vysoce koncentrované a namíchané tak, aby byl plně využit jejich potenciál. Z pohledu sportovce je význam proteinů dán především jejich funkcí podporovat růst svalstva a to udržovat v optimálních výkonnostních parametrech. Pokud k tomu přičteme pozitivní vliv na opěrnou soustavu, tedy zdravé klouby a kosti, je kvalita přijímaných proteinů přímo úměrná rozvoji schopností každého sportovce. A vysoká kvalita proteinů je přesně to, co OatMass od Fitness Authority nabízí. Každá dávka obsahuje 30 g proteinů, což je 60 procent doporučeného příjmu u dospělého jedince při předpokládaném vstupu 2000 kalorií denně. Základem proteinové směsí je syrovátková bílkovina, která je mezi sportovci nejrozšířenějším zdrojem aminokyselin a kvalitní bílkoviny. Bílkovinná složka výrobku je z 90 % tvořena izolátem syrovátkové bílkoviny, což také podmiňuje výrazné omezení výskytu nežádoucích tuků a cukrů. Hydrolyzovaný syrovátkový protein a hydrolyzovaný kasein, jsou tzv. předtrávené proteiny, které díky obsahu peptidů a volných aminokyselin zjednodušují a obohacují celý proces trávení.

 

OatMass je ideální produkt pro každého, kdo preferuje kvalitu, chuť a snadnou přípravu výživných pochutin.

 

1 dávka : 2 odměrky (100 g)

 

Počet dávek v balení : 25

Doporučené dávkování: 
Rozmíchejte 2 odměrky prášku ( 100 g) ve 200 ml vody nebo odtučněného mléka. Užijte ½ -1 dávky 45 až 75 minut před tréninkem a ½ -1 bezprostředně po tréninku. V netréninkových dnech užívejte 1 dávku mezi jídly.

Upozornění: 
Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek přípravku. Obsahuje složky z mléka a obilovin (lepek). Neužívejte během těhotenství a kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením .Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici osm

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

MuscleTech Mass-Tech 3200 g


MuscleTech Mass-Tech 3200 g
1 690,- Kč
1 190,- Kč
Ihned k odběru

Přípravek Mass Tech je nejvšestrannější produkt pro zvýšení tělesné hmotnosti, který je na trhu k...

Hodnocení zákazníků

Winner Gainer 14


Winner Gainer 14
1 199,- Kč
1 130,- Kč

WINNER 14™ - moderní přípravek pro urychlení regenerace organismu, podporu nárůstu svalové hmoty a...

Hodnocení zákazníků

Compress B. I. G. 5000g


Compress B. I. G. 5000g
2 043,- Kč

Doprava zdarma

Compress B. I. G. - objemovým suplementem nové generace se zcela unikátním a vysoce účinným...

Hodnocení zákazníků

Hardcore whey - Weider


Hardcore whey - Weider
1 996,- Kč

Hardcore whey - Vysoce kvalitní proteinovo-sacharidový produkt s obsahem 50% syrovátkových bílkovin...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme