Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

Rotopedy (Intenza)

Milujete cyklistiku a jízdu na kole si neodpustíte ani v zimě a za toho nejhoršího počasí? Zkuste rotoped, který vám kolo skvěle vynahradí. Na rozdíl od jízdního kola je rotoped postaven na místě, nepohybuje se a zátěž je stimulována setrvačníkem. Jízda na rotopedech má velice dobrý vliv na lidské zdraví. Jízda na kole nebo právě na rotopedu je doporučována mnoha lékaři pro úlevu od bolesti kloubů, na posilování srdeční činnosti, také zvyšuje kapacitu plic a normalizuje krevní tlak.

Při výběru rotopedu se soustřeďte na jeho konstrukci, která by měla být adekvátní vaší váze, také na pohodlí, které zařizuje sedátko a polohovatelná řídítka, dále se soustřeďte na jeho funkci a ovládání. Samozřejmě je rozdíl, zda kupujete rotoped pro domácí účely, nebo do fitness centra, kde rotoped bude sloužit jako jedno z fitness zařízení.

Nejprodávanější

Rotoped Intenza 550UBi59 990,- Kč
40 990,- Kč
0,-
71 990,-
Výrobce: BH Fitness Finnlo Hammer HMS HMS PREMIUM HORIZONFITNESS HouseFit Insportline Intenza Laubr Merco ONE FITNESS Reebok Spartan Spirit Esprit Spokey Sportop Tunturi Tunturi PLATINUM Tunturi PURE VISIONFITNESS
Zobrazuji 12 z celkového počtu 2
řadit podle: produktů na stránku:

Rotoped Intenza 550UBi


Rotoped Intenza 550UBi
59 990,- Kč
40 990,- Kč

Doprava zdarma

Rotoped v luxusním provedení, elektronicky ovládaný, HRC programy, senzory v rukojetích, extra...

Hodnocení zákazníků

Rotoped Intenza 550UBe


Rotoped Intenza 550UBe
71 990,- Kč

Doprava zdarma

Rotoped v luxusním provedení, dotyková LCD displej, elektronicky ovládaný, HRC programy, senzory v...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme