Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

Rotopedy (Tunturi PURE)

Milujete cyklistiku a jízdu na kole si neodpustíte ani v zimě a za toho nejhoršího počasí? Zkuste rotoped, který vám kolo skvěle vynahradí. Na rozdíl od jízdního kola je rotoped postaven na místě, nepohybuje se a zátěž je stimulována setrvačníkem. Jízda na rotopedech má velice dobrý vliv na lidské zdraví. Jízda na kole nebo právě na rotopedu je doporučována mnoha lékaři pro úlevu od bolesti kloubů, na posilování srdeční činnosti, také zvyšuje kapacitu plic a normalizuje krevní tlak.

Při výběru rotopedu se soustřeďte na jeho konstrukci, která by měla být adekvátní vaší váze, také na pohodlí, které zařizuje sedátko a polohovatelná řídítka, dále se soustřeďte na jeho funkci a ovládání. Samozřejmě je rozdíl, zda kupujete rotoped pro domácí účely, nebo do fitness centra, kde rotoped bude sloužit jako jedno z fitness zařízení.

Nejprodávanější

0,-
36 990,-
Výrobce: BH Fitness Finnlo Hammer HMS HMS PREMIUM HORIZONFITNESS HouseFit Insportline Intenza Laubr Merco ONE FITNESS Reebok Spartan Spirit Esprit Spokey Sportop Tunturi Tunturi PLATINUM Tunturi PURE VISIONFITNESS
Zobrazuji 13 z celkového počtu 3
řadit podle: produktů na stránku:

Rotoped Tunturi PURE BIKE 2.1


Rotoped Tunturi PURE BIKE 2.1
20 990,- Kč

Doprava zdarma

Rotoped TUNTURI PURE BIKE 2.1

Hodnocení zákazníků

Rotoped Tunturi PURE BIKE 1.1


Rotoped Tunturi PURE BIKE 1.1
18 990,- Kč
Vyprodáno Doprava zdarma

Rotoped TUNTURI PURE BIKE 1.1

Hodnocení zákazníků

Recumbent Tunturi PURE R 4.1


Recumbent Tunturi PURE R 4.1
36 990,- Kč
Vyprodáno Doprava zdarma

Recumbent PURE R 4.1 od TUNTURI je to nejlepší co můžeme nabídnout.

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme