Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Sportovní výživa > Vitamíny a minerály > HAIR, SKIN AND NAIL FORMULA 30tbl

HAIR, SKIN AND NAIL FORMULA 30tbl

HAIR, SKIN AND NAIL FORMULA 30tbl
Kód produktu: FP11926
Výrobce: FA Engineered Nutrition
Naše cena vč. DPH: 122,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

- Péče o vlasy, pokožku a nehty bez námahy
- Krásné a zdravé vlasy, kůže a nehty
- Zinek pro uchování zdravých vlasů, kůže i nehtů
- Měď pro udržení přirozené pigmentace kůže a vlasů
- Kolagen, cystein, methionin a sloučeniny křemíku

Hair + Nails & Skin Formula je komplexní doplněk stravy s obsahem vitamínů, minerálů, aminokyselin a přírodního kolagenu, pomáhajícími správné funkci pokožky, vlasů a nehtů. Produkt je navržen speciálně pro ženy, kterým záleží na krásných, zdravých vlasech, pleti a nehtech.

Stav kůže, vlasů a nehtů hodně vypovídá o zdraví našeho těla. Vzhled nehtů, barva, tvar, tloušťka přinášejí informace o našem zdraví. Upravené a zdravé nehty zkrášlují vzhled rukou a na jejich tvaru a kvalitě se mohou podepsat poruchy příjmu potravy, nutriční nedostatky, metabolická onemocnění, nesprávné fungování vnitřních orgánů nebo i vnější faktory jako je vlhkost a teplota. Nedostatek klíčových minerálních látek a vitaminů v potravě, může nepříznivě ovlivňovat vzhled nehtů. Nedostatečná péče způsobuje, že jsou nehty matné, křehké, lámavé a jsou náchylnější k různým chorobám, indikátorem nemocí mohou být pruhy a bílé skvrny na nehtových ploténkách. Když jsou nehty suché, křehké a objevují se na nich drážky, může to znamenat, že jim chybí biotin potřebný pro správnou konstrukci ploténky. Nedostatek vitamínu C a kyseliny listové může být jednou z příčin zánětu nehtového valu. Podélné rýhy na nehtech, které vypadají jako by se lámaly, mohou znamenat nedostatek vitamínů B. Vybledlá nehtová ploténka může poukazovat na anémii - chudokrevnost. Pokud je anémie dlouhotrvající, mohou se nehty rozpadat, měnit tvar nebo zploštět. Příčinou bílých skvrn na ploténce může být také nedostatek zinku.

Suchá, šupinatá kůže - může být výsledkem nevhodných dermatologických podmínek, ale také důsledkem nedostatku vitamínu A ( ten se zapojuje do syntézy kolagenu a je odpovědný za řádné fungování epitelu), biotinu, železa nebo zinku.

Každá žena by měla mít krásné a upravené vlasy. Často se však stává, že vlasy ztrácejí lesk, stárnou a začínají vypadávat. To může být důsledkem toho, že se v našem těle, vlivem nesprávného stravování či nedostatku živin, vytváří nepříznivé klima ovlivňující stav pokožky, vlasů i nehtů. Nekvalitní anebo nedostatečný příjem bílkovin může způsobit degradaci vlasů. Proto je důležité konzumovat potraviny s vyváženým množstvím aminokyselin. Ty se nalézají v rybách, mase , sójovém proteinu nebo v arašídech. Nejdůležitější aminokyseliny jsou v tomto ohledu cystein , methionin a tryptofan. Suché a lámavé vlasy jsou výsledkem nedostatku zinku a vitamínů B5 a B6, a vypadávání vlasů může indikovat na nedostatek železa. Nedostatek mědi vede ke ztrátě barvy a strukturálním změnám vlasů.

Žraločí chrupavka obsahuje komplex obsahující přírodní kolagen mukopolysacharid včetně chondroitin sulfátu. To jsou látky, které obsahuje naše kůže, nehty, vlasy, vazy, šlachy, klouby a cévy.

Rybí kolagen je přírodní protein původem z rybí kůže. Kolagen je hlavní protein v lidském těle, protože se podílí až 30 % hmotnosti bílkovin a 70 % proteinů kůže. Kolagen je hlavní složkou kůže, nehtů, vlasů, vazů, šlach, kloubů, chrupavek, kostní tkáně a cév. Strukturám, ve kterých jsou kolagenová vlákna obsažena, umožňují flexibilitu, elasticitu a vysokou pevnost.

L - cystein a L - methionin jsou speciální aminokyseliny, které tvoří tzv. "sulfidové můstky", ovlivňující strukturu a pevnost vlasů a nehtů. Jsou složkou kolagenu zodpovědného za elasticitu pokožky a kreatinu - stavebního kamene vlasů a nehtů.

Vitamín C napomáhá optimální produkci kolagenu, a tím zajištění normální funkce pokožky. Kromě toho pomáhá udržovat normální psychický stav, přispívá k potlačení únavy a vyčerpání - pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem.
Vitamín B2 pomáhá udržovat zdravou pokožku, pomáhá udržovat normální metabolismus železa a chrání buňky před oxidačním stresem.

Niacin pomáhá udržovat zdravou pokožku a normální stav sliznice.

Vitamín B6 je velmi důležitý vitamín, který pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu.

Kyselina listová pomáhá udržovat normální stav nervového systému, pomáhá při správném fungování imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Vitamín B12 hraje důležitou roli při dělení buněk, což přispívá k řádnému fungování imunitního systému. Napomáhá k plynulé tvorbě červených krvinek a udržování správného metabolismu homocysteinu.

Biotin pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku. Podílí se na metabolismu bílkovin a tuků, syntéze mastných kyselin a vstřebávání vitamínu C.

Měď je prvek, který pomáhá udržovat zdravou pokožku, pigmentaci vlasů a udržování normálního stavu kožních tkání. Pomáhá při ochraně buňky před oxidačním stresem a k normálnímu fungování imunitního systému.

Zinek pomáhá udržovat zdravé vlasy, kůži a nehty. Pomáhá udržovat normální metabolismus vitamínu A. Pomáhá při správné syntéze proteinů a DNA, podílí se na dělení buněk, pomáhá udržovat správný metabolismus bílkovin, sacharidů a tuků. Zinek pomáhá při správném fungování imunitního systému a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Extrakt ze semen hroznového vína podobně jako vitamíny C a E jsou přírodními antioxidanty, které chrání buňky před oxidačním stresem.

Složení:
Doporučená dávka : 1 tableta
Počet dávek v balení : 30


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici tři

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

Vitamín E


Vitamín E
249,- Kč
135,- Kč

◾Silný antioxidační účinek ◾Posiluje imunitní systém a produkci bílých krvinek ◾Udržuje zdravé cévy...

Hodnocení zákazníků

SIZEANDSYMMETRY VITAMINE C


SIZEANDSYMMETRY VITAMINE C
299,- Kč
255,- Kč
Ihned k odběru

Sizeandsymmetry Vitamín C s vysokým obsahem účinné látky 1000 mg na jednu tabletu, je jedním z...

Hodnocení zákazníků

Performance Pure Vitamín C 800


Performance Pure Vitamín C 800
124,- Kč
99,- Kč

Vitamín C patří mezi nejznámější a nejdůležitější vitamíny. Slouží jako vhodný doplněk při...

Hodnocení zákazníků

Vitamín B Super Komplex


Vitamín B Super Komplex
170,- Kč
120,- Kč

Náš Vitamin B Super komplex v tabletách je super verzí standardních tablet vitamínu B komplex. Naše...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme