Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Zdravé potraviny > Kolostrum - 180 kapslí

Kolostrum - 180 kapslí

Kolostrum - 180 kapslí
Kód produktu: MS308806
Výrobce: Vitalvibe
Doporučená cena: 1 199,-
Naše sleva: 4% Naše cena vč. DPH: 1 148,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

 Kolostrum je tzv. první „mléko“ (mlezivo, tj. výměšek), které se tvoří savcům v mléčné žláze pouze pár hodin před a po porodu mláděte. Obsahuje 97 látek podporujících obranyschopnost a 87 látek podporujících růst. Kolostrum je tedy první „jídlo“ po narození, které dítě dostane od matky. U dospělých přispívá k omlazení, regeneraci a posílení imunitního systému.

 

Více informací o kolostru:

Kolostrum přináší mládí, zdraví a vitalitu díky široké škále probiotik, ušlechtilých peptidů jako např. laktoferinu, glykomakropeptidů, imunoglobulinů a obzvláště prospěšných laktalbuminů v jejich přírodní podobě. Výrobek Kolostrum pochází od krav, které jsou chovány v ekologických podmínkách, takže se jejich mléko běžně používá k výkrmu telat. Kolostrum je odebráno 6 hod po porodu telete a je tedy pravé.

Kolostrum je unikátní směs látek, která (jako mnoho jiných přírodních látek) odráží evoluční vývoj. Má jedinečné složení poskytující všechny potřebné látky nově narozeným jedincům, pro které je určeno. Kravské kolostrum je považováno za nejhodnotnější, protože u krav nedochází k přenosu důležitých biologických látek k plodu přes placentu, takže veškeré látky nezbytné ke správnému a zdravému vývoji novorozence jsou obsaženy v první potravě po porodu - kolostru.

Kravské kolostrum poskytuje koncentrovaný zdroj biologicky aktivních látek, které podporují správný vývoj svalstva, zajišťují efektivní a výkonný metabolismus, podporují aktivitu a udržení plně funkčního imunitního systému schopného bojovat s mikroorganismy a dalšími škodlivými vlivy. Kravské kolostrum je stravitelné všemi savci a může pohotově poskytnout své pozitivní účinky člověku, a to denním doplňováním stravy (suplementací) bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Doporučené dávkování:

Dospělí a děti nad 12 let: 3 kapsle dvakrát denně na lačno se sklenicí vody nebo džusu. Děti od 6 to 12 let: jedna kapsle dvakrát denně. Děti pod 6 let: Konzultujte s lékařem. Kolostrum může být konzumováno jakoukoliv metodou, kterou si zvolíte. Může být polykán přímo, mixován s vodou, přidán do nápoje apod.

Nejčastější otázky:

Jak bezpečné kolostrum doopravdy je?

Kolostrum je jídlo. Může tedy být konzumován v jakémkoliv množství bez vedlejších účinků nebo jiných interakcí.

Proč kravské kolostrum?

Vědecké výzkumy prováděné za poslední desetiletí ve významných výzkumných centrech po celém světě ukázaly, že molekulární kombinace imunitních a růstových faktorů v kravském kolostru jsou identické lidskému. Výzkumy dále ukázaly, že kravské kolostrum není druhově specifické. To znamená, že může být každému savci na světě prospěšný. Ve srovnání s lidským kolostrem je kravské 100 až 1000 krát účinnější.

Proč nepoužít kozí kolostrum tam, kdy by to bylo jednodušší?

Surthrival neprosazuje použití kozího kolostra, protože je druhově specifické a neposkytuje tolik prospěšných látek jako kravské kolostrum.

Neuškodí odebírání kolostra krávám jejich telatům?

Potřeby telat jsou vždy na prvním místě. Až poté, co telata uspokojí své potřeby, je rostrum odebráno. Studie ukázaly, že tele potřebuje k tomu, aby přežilo, 1,8 litru kolostra. Vždy zajistíme, že tento objem dostanou.

Proč nemůžu dostat čerstvé kolostrum od místního farmáře?

Čerstvé kolostrum je odlišné od zpracovaného kolostra, protože obsahuje imunitní faktory jen od jednoho rodiče. Zpracované kolostrum je účinnější, protože je vyrobeno ze stovek krav, což poskytuje širokou škálu imunitních faktorů.

Nemohu se nakazit nemocí šílených krav?

K zajištění bezpečnosti je kolostrum testováno. Každé stádo je testováno a certifikováno Animal Health Certificate od Amerického ministerstva zemědělství USDA. Zatím se neobjevil případ nakažení touto nemocí z mléčných výrobků.

Jsem vegetarián. Můžu jíst kolostrum?

„Rishis“ (duchovní vůdci Indů) vegan dieta zahrnuje kolostrum již tisíce let. V dnešní Indii závozník mléka vozí kolostrum bohatým. Kolostrum není ani živočich ani rostlina, ale unikátní přípravek svého druhu.

Mám alergii na laktózu, nemůžu jíst mléčné produkty. Jak je to s kolostrem?

Kolostrum je „před-mléčná“ tekutina vytvářená matkami ještě před porodem. Nejedná se o mléko. Kolostrum neobsahuje téměř žádnou laktózu, takže osoby alergické na laktózu by neměli mít s kvalitním kolostrem žádné potíže.

SurThrival kolostrum obsahuje:

2300ng/g IGF-1, 1.9% Immunoglobulinu a 3% peptidů. Navíc zahrnuje 97 imunitních faktorů a 87 růstových faktorů v jejich přirozené formě.

Video:


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici osm

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuK tomuto produktu doporučujeme

Kustovnice čínská (Goji berries) - 500 gramů


Kustovnice čínská (Goji berries)  - 500 gramů
499,- Kč
414,- Kč
Vyprodáno

Goji berries (plody Kustovnice čínské)

Hodnocení zákazníků

Kustovnice čínská (Goji berries) - 400 gramů


Kustovnice čínská (Goji berries)  - 400 gramů
499,- Kč
405,- Kč

Goji berries (plody Kustovnice čínské)

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme