Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

Razor 8 Blast NEW 570g

Razor 8 Blast NEW 570g
Kód produktu: FP11639
Výrobce: Allmax Nutrition
Doporučená cena: 1 099,-
Naše sleva: 9% Naše cena vč. DPH: 999,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
Berry Extreme
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Key lime cherry
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Watermelone
Expedice do 48 hodin
počet kusů
Detailní popis produktu

CREATINE MONOHYDRATE + CREATINE HCl: 5,5 g

NITROSIGINE - NITRIC OXIDE TECHNOLOGIE: 516 mg

CARNOSYN BETA ALANIN: 585 mg

ARGININE TAURINAT + HCl: 657 mg

HYDROMAX (65% GLYCEROL): 385 mg

RYZÍ A NESMLOUVAVÁ SÍLA.

ČISTÁ , DIREKTIVNÍ A EXTREMNÍ

Jako správní kulturisté víme, že cílem každého tréninku je chytnout železo, nazvedat co nejvyšší váhy, zničit svaly jak to jen jde a podnítit růst - to je oč tu jde! Ale také víme, že to, co tak všichni honíme, co nám vlastně říká, aby jsme šli na samý okraj našich limitů a ovládli jej, je ten uspokojující pocit v našlapaných napumpovaných svalech. V RAZORu8 se spojily skutečně účinné dávky těch nejlepších surovin dostupných na trhu. Razor8 je tu proto, aby naplnil vaše potřeby, aby maximalizoval N.O. produkci, aby našlapal krev do vašich svalů - taky miluješ ten pocit, když se nemůžeš vejít do rukávů?
NITROSIGINE®: Nekompromisní inovace v expanzi svalových buněk

Co to je? Nitrisigine® (Nye-tro-sye-geen) je Inositolem stabilizovaný arginin silikát, díky kterému lze dosáhnout překvapivě vysoké hladiny argininu v krvi; a každý bodybuilder ví, že čím více argininu tím větší a brutálnější napumpování. Takže použítí Inositol Arginin silikátu v Razor8 vede k dramatickému zvýšení úrovně oxidu dusnatého a tím k brutální expanzi svalových buněk

Multi-patentovaný Nitrosigine™ je posledním technologickým výstřelkem v oblasti využití oxidu dusnatého. Vývojovými studiemi bylo prokázáno, že může až 4x zrychlit krevní zásobování! Předběžné testy ukazují, že Nitrosigine® je tak silný, že umí díky Argininu HCl rozšířit krevní cévy až 5x více, než je běžné. Pokud se jedná o naše suplementy, můžete se spolehnout, že horší než "to nejlepší" pro své výrobky nepoužíváme, díky tomu, je biologická využitelnost našich suplementů obrovská, stejně tak jejich účinky. S Razorem8 budete schopni dosáhnout viditelných a skutečných výsledků. Nitrosigine® prošel těmi nejtěžšími zkouškami a prošel jimi bez jediného zaváhání. Zkoušky potvrdily, že už při jednorázovém použití dávky Nitrosigine® se hladiny jak argininu tak silikátu výrazně zvýšil. To je ten důvod, proč je dopad Razoru8 tak hluboký...


HYDROMAX™: Nateklé a napumpované svaly

Hydromax™ je patentovaný, vysoce stabilní a účinný glycerol, který funguje tak, že odčerpává tělesnou vodu z podkoží a transportuje ji do krve; získáte tak během každého tréninku parádní žilnatost a téměř až vysušené podkoží, takže bude lépe vidět svalový relief. Hydromax™ je jediný JEDINÝ na trhu , který poskytuje takovou úroveň čistého glycerolu. Ostatní levnější produkty, které obsahují Glycerol používají levnější méně účinné formy jako GMS nebo glycerolmonostearát (v těch je obsaženo pouhých 4 až 10% čistého glycerolu). Odhlédneme-li od toho, co jsem si už řekli o Razor8, tedy o jeho schopnosti masivně rozpumpovat krev ve svalech a způsobit větší vaskularitu svalů, má také značný vliv na hydrataci neboť zadržuje na vodu v krevní plazmě. Tato vlastnost se hodí vždy při vysoce intenzivním trénování, obzvláště, pokud je při tréninku velké teplo. Ztráta tekutin následkem trénování je běžná, ale ve vyšší míře vede ke snížení výkonu, síly a destuuje svalovou regeneraci. Klinické testy ukázaly že se až 10% prodloužil čas před vyčerpáním glycerolu následkem dehydratace.(Lyons et al., 1990; Montner et al., 1996; Koenigsberg et al., 1995).

Bylo prokázáno, že dodatečná suplementace glycerolu vede ke snížení teploty těla a snížení srdeční frekvence při výkonu, což naznačuje zlepšení efektivity cvičení, termoregulace, a snížení fyziologického stresu jako výsledek uchránění intracelulární tekutiny plazmy (Inder et al., 1998; Nelson et al., 2007).Prodírat se stovkami kil železa není jednoduché a pokud se váhy zdají být ještě těžší než jsou ztrácíte motivaci. Kdo by ji také neztrácel. Motivace je pak jediný motor, který živí vaše odhodlání! Dát si nějaké stimulanty, aby se vám chtělo není žádná věda, ale mít v ruce něco chytrého, co vám pomůže rozjet tu mašinu ve vás, to je úplně jiný příběh.... Mít pomocníka, který ví, co vaše svaly potřebují, co potřebuje ta zatvrzelá hlava, to chce sáhnout po něčem chytrém, ne po polském zázraku za pár korun. Allmax Nutrition ti nenabízí zázraky, neslibuje hory-doly, ale vyrábí pro tebe inovativní suplementy z těch nejkvalitnějších surovin, protože jen ty ti zaručí efekt. Logicky nemůžeme být pro každého, protože každý nechce pro sebe to nejlepší, pro někoho je důležitější mít věci nejjednodušší, nejlevnější, nejzázračnější. Razor8 Blast je pro ty zkušené!
Razor8 snižuje vnímání tělesné únavy*
Razor8 nabuzuje k výkonu, zlepšuje soustředění a mentální čilost*

Tyto elementy jsou tím, co vám umožní udělat z tréninku skutečný požitek z výkonu. Pokud přijdete do posilovny bez motivace a unavení, tak vás Razor8 nakopne do zadku a během 20 minut se dostanete do takového varu, že už nikdy nebudete chtít trénovat jiným způsobem.

Dopad je fenomenální. Můžete si všimnout, jak hluboký dopad se dostaví. RAZOR8 BLAST POWDER je jedinečný.

RAZOR8 BLAST POWDER je k dispozici ve 3 příchutích: Višeň s Limetkou, Extreme Berry a Meloun, a v 60ti a 120ti dávkovém balení


Složení Razor8 Blast

Velikost dávky: 1 odměrka (4,75 g)
ATP Enhancer / Myofibrila okyselení Buffer 3043 mg:

Creatine Monohydrate (Pharma-Grade Mikročástice) 2250 mg †
Kreatin HCl 500 mg †
Beta-alanin (jako CarnoSyn) 293 mg †

Endothelial Expansion / hemodynamiky Volumizer 780 mg

Nitrosigine ™ (Inositol Stabilizovaný arginin Silikát) 258 mg †
Arginin Taurinate 223 mg †
Hydromax ™ (65% glycerol Powder) 193 mg †
Arginin HCl 106 mg †

CNS Stimulace / FFA Release / Beta antagonista 213 mg

Pharma-Grade syntetický kofein 191 mg †
Hordenine HCl 22 mg †

Polymethoxylated FFA Release Extension / Hyperlytic Acceleration 12 mg

Naringin (jako extraktu z grapefruitových) 7 mg †
Yerba Maté Green Tea standardizovaný extrakt 5 mg †


Ostatní složky: přírodní a umělé příchutě, kyselina citronová, sukralosa, oxid křemičitý, Daucus carota Sativa Extract

Alergeny: Vyrábí se v zařízení, které také zpracovává mléko, sóju, vejce, arašídy, ryby a měkkýše.

Dávkování: před tréninkem smíchejte 1 odměrku s 1/2 šálkem nebo 2 kopečky s 1 šálkem studené vody. Během tréninku dostatečně pijte! Poznámka: Výrobek je vysoce koncentrovaný. Nikdy nepřekračujte 2 odměrky najednou.

* Tato tvrzení jsou reklamním sloganem a nikoliv zdravotním tvrzením. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci. Čtěte pečlivě příbalový leták. Není vhodné pro děti do 18ti let, pro kojící a těhotné ženy, pro lidi náchylné a citlivé na povzbuzující látky, lidi s kardiovaskulárními problémy nebo jinými nemocemi, které jsou pod trvalým dohledem lékaře. V případě pochybností se předem poraďte se svým lékařem.

- Doplňek stravy. Vhodné pro sportovce -

POZOR !!

Výrobek není vhodný pro vrcholové sportovce. Pro jeho použití se předem poraďte se svým trenérem, nebo výživovým poradcem. Za případné pochybení nenese výrobce ani prodejce zodpovědnost.


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici pět

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

Cellex vasomuscular volumizer prášek 520g


Cellex vasomuscular volumizer prášek 520g
699,- Kč
578,- Kč
Ihned k odběru

Cellex vasomuscular volumizer je předtréninkový přípravek pro maximalizaci tréninkového úsilí...

Hodnocení zákazníků

Arginine X-Plode 500g - Weider


Arginine X-Plode 500g - Weider
799,- Kč
728,- Kč
Vyprodáno

Arginine X-Plode je moderní a výkonný NO systém - svalová pumpa založená na ověřené kombinaci...

Hodnocení zákazníků

Beta-Ecdysterone 150 kapslí - Weider


Beta-Ecdysterone 150 kapslí - Weider
1 150,- Kč
1 076,- Kč

Preparát stimuluje tvorbu bílkovin a výstavbu svalové hmoty. Beta-ecdysterone je přírodní...

Hodnocení zákazníků

Beta Alanine Powder 300g - Weider


Beta Alanine Powder 300g - Weider
849,- Kč
744,- Kč

Weider Beta Alanine Powder 300g - čistý Beta-Alanin v sypké formě bez ochucení.

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme