Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

Ronic 5000

Kód produktu: FP10922
Výrobce: RONIC Industiries
Naše cena vč. DPH: 19 900,-
Dostupnost: Vyprodáno
info Chci informaci o naskladnění produktu
Napište nám Váš email, a jakmile produkt naskladníme, budeme Vás informovat.
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
Doprava zdarma doprava zdarma
Kupte nyní na splátky bez navýšení!
počet kusů
Detailní popis produktu

Popis produktu Ronic 5000 - kuchyňský robot

Absolutní NOVINKA v nabídce firmy RONIC - třemi světovými patenty zabezpečený kuchyňský robot !!!
Nyní s novou elektronikou a ocelovým plátem ve dně robotu pro lepší stabilitu při hnětení těsta - speciální úprava pro zákazníky v ČR.

RONIC 5000 chrom

Přemýšleli jste někdy nad tím, že Vám chybí jednoduchý a rychlý pomocník, který by Vám usnadnil vaření a pečení?
Pokud patříte mezi ty, kteří si toto alespoň jednou řekli, pak je především Vám určen kuchyňský robot RONIC 5000, se kterým jde všechno snáz. Brzy jistě pochopíte, proč se pro něj rozhodly již statisíce zákazníků po celém světě.

 • výkonný a přitom tichý elektromotor,
 • 220-240V, 50/60Hz,
 • 700W,
 • 4 rychlosti + 4 pulsní klíče
 •    1 rychlost -   500 ot./min.
 •    2 rychlost - 1200 ot./min.
 •    3 rychlost - 2000 ot./min.
 •    4 rychlost - 3200 ot./min.
 • automatická regulace otáček - kontrola rychlosti je řízená mikroprocesorem,
 • senzorové velké tlačítka,
 • velká mísa o objemu 2 l (cca 1,2 kg těsta),
 • multifunkční hraněný nůž (patent Ronicu),
 • kotouč na hranolky,
 • kotouč na šlehání sněhu z vaj. bílků,
 • kotouč na strouhání jemný + krouhací nůž,
 • kotouč na strouhání hrubý + krouhací nůž na bramborové lupínky,
 • lis na citrusy,

Šlehací metličky - novinka!
Každá žena ví, že k našlehání bílků, piškotového těsta atd. se používá nízkých otáček. Oblíbené jsou ruční mixéry. Mají však tu nevýhodu, že jsou ruční...


Šlehací metličky - nové originální příslušenství k Ronicu Vám tyto běžné ruční mixéry dokonale nahradí a ruce Vám zůstanou volné.
Šlehací metličky nejsou součástí základní výbavy, lze je dokoupit zde.

Konstrukce přístroje zaručuje dokonale jemné zpracování veškerých potravin.
Kónické dno Vám umožňuje dokonale jemné zpracování.
Nakloněná základna je geniální a revoluční myšlenkou.

Potřebujete zpracovat velmi malé množství surovin? Žádný problém.
Potřebujete zpracovat těsto na Vaši oblíbenou pochoutku? S Ronicem zpracujete 1,2 kg těsta, ale také třeba kávovou lžičku šlehačky do odpolední kávy.

RONIC 5000 Vás překvapí nejen denní spolehlivostí, vysokou kvalitou a dlouhodobou zárukou, ale především také mnohostranností svého použití, snadnou a bezpečnou manipulací a v neposlední řadě malou náročností na uskladnění a univerzálním příslušenstvím.

RONIC 5000 byl vyvinut lidmi, kteří kladou důraz na výživu. Přístroj byl vyvinut speciálně s cílem uspokojit všeobecný trend racionálního stravování a zdravější přípravy pokrmů. Poznejte i Vy, že RONIC 5000 je rozumnou investicí do budoucnosti.

Na začátku se samozřejmě objeví otázka, v čem je RONIC 5000 tak jiný než ostatní domácí přístroje. Vždyť všechny umí zhruba to stejné - sekat, šlehat, mixovat, krájet - jinými slovy zpracovávat potraviny. V podstatě je to pravda. Musíme Vás však ubezpečit, že není kuchyňský robot jako kuchyňský robot. Brzy sami poznáte, v čem je rozdíl.

Čím je RONIC tak výjimečný?

Profesionální asynchronní vysoce účinný motor má výkon 700 W; navíc při stálém počtu otáček a vyvíjení síly dává konstantní výsledky zpracování, což umožňuje rovnoměrný výkon po celou dobu. V motoru je dále zabudovaný systém Direct Drive (pro gastronomii velmi žádoucí), který pohání všechny násady přímo – tzn. bez přepínání hnacího soustrojí. Jejich přednost: síly vyvíjí přímo na základě výkonu motoru. Motor běží bez hnacího soustrojí klidněji a podstatně tišeji. Nestane se Vám tedy jako u tradičních levných kuchyňských motorů, že byste jej museli často opravovat, že by byl hlučný nebo nevýkonný.
Design celého přístroje a jednotlivých dílů příslušenství, použité materiály a komponenty, zpracování a veškeré vybavení mají vysokou úroveň a odpovídají požadavkům náročných profesionálních kuchařů.

A nebyl by to RONIC 5000, aby nemyslel na Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich nejbližších!  Aby byl vysoce asynchronní výkonný motor chráněn před poškozením, je RONIC 5000 vybaven termickou ochranou proti přetížení. Vyskytne-li se nepravděpodobný případ přetížení motoru, vypne ochrana proti přetížení přístroj, a zabrání tak spálení motoru, což se běžně stává u jiných kuchyňských robotů. Po fázi ochlazení (cca 15 až 30 minut) je přístroj opět provozuschopný, takže můžete znovu začít pracovat.
Pro vyloučení poranění ostrým nožem a záruku absolutně bezpečného provozu je RONIC 5000 vybaven dvojitým bezpečnostním vypínačem. Jen tehdy, je-li miska správně nasazena na motorovou jednotku a uzavřena víkem, může být motor uveden do provozu. Dotýkání se nožů nebo lišt za provozu je tak vyloučeno a Vaše bezpečnost je tedy zaručena.

Zřejmě se Vám už stalo, že miska u tradičního robotu zapáchá po předchozím jídle, které jste v ní posledně připravovali. Chcete na slavnostní chvíli našlehat pěnu na dort, ale nakonec je vše cítit rybí pomazánkou? To se Vám s RONICEM 5000 nestane!  Miska a víko RONIC 5000 jsou vyrobeny z hygienického a nárazuvzdorného lexanu. Tento materiál nepřenáší žádné pachy a vyrovnává se s vysokými rozdíly teplot, je odolný proti nárazům a úderům a umožňuje díky průhlednosti stálou kontrolu výsledků během zpracování.

S RONIC 5000 jednoduše vlastníte kuchyňský robot, který za Vás vyřídí dříve pracné a časově náročné práce snadno a během několika vteřin. Zůstane Vám více času nejen pro vlastní kreaci a prezentaci Vašich pokrmů, ale jednoduše i více času pro Vaši rodinu a pro Vás samé! A konečně můžete připravovat i pokrmy, které jste chtěli vždycky vyzkoušet, ale které byly časově náročné a pracné! Uvidíte, že se Váš RONIC 40 stane nejen denně používaným zařízením ve Vaší kuchyni, ale i stálou součástí ve Vašem životě.


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici tři

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

Nature7 Odšťavňovač šnekový SJ250ST


Nature7 Odšťavňovač šnekový SJ250ST
5 490,- Kč

Doprava zdarma

Tento nízkootáčkový odšťavňovač patří mezi nejnovější generaci přístrojů, jenž využívají...

Hodnocení zákazníků

Odšťavňovač Omega VRT402


Odšťavňovač Omega VRT402
9 860,- Kč

Doprava zdarma

Nejnovější model vertikálního šnekového odšťavňovače Omega VRT402 je vyroben z BPA free materiálu,...

Hodnocení zákazníků

Catler JE 4010


Catler JE 4010
6 290,- Kč

Doprava zdarma

Nerezový odstředivý odšťavňovač s elektronickým ovladačem rychlosti a s LCD displejem. Snadné...

Hodnocení zákazníků

Catler JE 4011


Catler JE 4011
7 999,- Kč
7 290,- Kč

Doprava zdarma

Odšťavovač Catler JE 4011 má ve výbavě i přídavný nerezový disk pro výrobu pyré z měkkého ovoce a...

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme