Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz

Sedona (SD-P9000)

Kód produktu: FP10898
Výrobce: Tribest
Doporučená cena: 12 990,-
Naše sleva: 1% Naše cena vč. DPH: 12 890,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
Doprava zdarma doprava zdarma
Kupte nyní na splátky bez navýšení!
počet kusů
Detailní popis produktu

Nová Sedona je kvalitní sušička potravin, která díky digitálnímu měření teploty zaručí vysokou přesnost  sušení veškerého ovoce, zeleniny, masa a spousty dalšího. Dodržení přesné a stálé teploty v průběhu sušení zachová všechny důležité vitamíny a živiny.

Na rozdíl od mnoha jiných sušiček proudí  vzduch v sušičce Sedona vodorovně místo svisle. To má tu výhodu, že teplý vzduch prochází rovnoměrně zezadu dopředu ke každému tácu. Pouze prostřednictvím tohoto horizontálního proudění vzduchu můžete vyrábět mnoho sušených dobrot jako jsou sušenky, zeleninové tyčinky, ovocné koláčky, ovocné špízy, atd. A samozřejmě můžete, stejně jako v každé sušičce sušit ovoce, zeleniny a byliny.

Další výhodou sušičky Sedona jsou skleněná dvířka, pomocí nichž můžete pravidelně sledovat proces sušení a to aniž byste otvírali sušičku a způsobili tak kolísání teplot.
 

Snadné sušení se sušičkou Sedona
 

Sušení s novou sušičkou Sedona společnosti Tribest je tak jednoduché, stačí vybrat požadovanou teplotu mezi 30° a 68° C a nastavit čas sušení. Tlačítko °F/°C vám umožní zvolit režim zobrazení (Celsius nebo Fahrenheit). Základní nastavení sušičky Sedony z výrobního podniku je na stupně Celsia. Pokud sušičku nastavíte na Celsia nebo Fahrenheita, Sedona si nastavení zapamatuje i po vypnutí.

Dobu sušení je možné nastavit časovačem na digitálním display. Displej TEMP ukazuje požadovanou teplotu během nastavování. Okénko s označenímTIMER ukazuje požadovanou dobu sušení během nastavování. V průběhu sušení se zobrazuje doba zbývající do ukončení procesu.

Sušička potravin Sedona je navržena tak, aby dehydratace probíhala buď v celé sušičce nebo jen v dolní či horní části. Šetří se tak energií při zpracování menšího množství potravin. Tlačítko TRAY (tác) se používá pro volbu sekce sušičky, která bude aktivována. Zvolíte-li sušení pouze v jedné polovině, napájení druhého ventilátoru a topné spirály bude přerušeno.

Tlačítkem MODE volíte režim pro denní nebo noční provoz. Chod sušičky je sice velmi tichý i v režimu denního provozu, ale noční režim je ještě méně slyšitelný. Hluk ventilátoru a proudění vzduchu je v nočním režimu omezen, protože ventilátor se otáčí pomaleji. Následkem toho je ovšem noční sušení o něco pomalejší.

A rada nakonec - chcete-li předejít poškození potravin, nenechávejte dehydratované potraviny v sušičce příliš dlouho, když není v provozu. Potraviny vyjměte ihned po usušení. Suché potraviny skladujte na správném místě a ve vhodné nádobě.


Balení obsahuje:
1 základní jednotku
9 plastových otevřených táců
1 plastový uzavřený tác
9 plastových síťek
1 odnímatelný přívodní kabel

Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici sedm

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuK tomuto produktu doporučujeme

Catler JE 4011


Catler JE 4011
7 999,- Kč
7 290,- Kč

Doprava zdarma

Odšťavovač Catler JE 4011 má ve výbavě i přídavný nerezový disk pro výrobu pyré z měkkého ovoce a...

Hodnocení zákazníků

X Lever Citrus Press


X Lever Citrus Press
2 590,- Kč

Doprava zdarma

Kvalitní mechanický citrusovač využívající pákový efekt pro snadné lisování citrusů. Tento robustní...

Hodnocení zákazníků