Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Zdravé potraviny > Sušička na ovoce Excalibur s časovačem - 5 táců

Sušička na ovoce Excalibur s časovačem - 5 táců

Kód produktu: MS308982
Výrobce: Excalibur
Doporučená cena: 10 990,-
Naše sleva: 11% Naše cena vč. DPH: 9 750,-
Dostupnost: Expedice do 48 hodin
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
Doprava zdarma doprava zdarma
Kupte nyní na splátky bez navýšení!
počet kusů
Detailní popis produktu

 Sušička ovoce Excalibur

Sušička ovoce Excalibur disponuje systémem odstraňování vody z ovoce pomocí nepřetržité cirkulace horkého vzduchu, jehož teplota je regulována termostatem. Lze ji využít pro širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin až po prstence sladkého ananasu. Také například jogurt, který v silné vrstvě uložíte na alobal, se po usušení změní ve svěže zbarvenou přesnídávku s karamelovou příchutí. Díky nejlepší konstrukci, provedení, všestrannosti a výkonu je favoritem předních odborníků na živou stravu.

Provozní náklady sušičky ovoce Excalibur jsou přibližně 0,50 – 1 korunu za hodinu, čímž patří mezi nejlevnější konzervační metody v porovnání se zamražováním a dalšími obvyklými způsoby konzervace.

Pokud chceme při sušení syrových potravin zachovat účinnost enzymů, je třeba dbát na správnou teplotu dobu sušení. Enzymy ztrácejí svou účinnost, pokud jsou vystaveny příliš vysoké teplotě. Je-li však teplota sušení nízká, sušení trvá déle a potraviny se mohou zkazit nebo se v nich rozmnoží bakterie. 

Díky systému horizontálního proudění vzduchu (Parallexx Horizontal-Airflow Drying System) anastavitelného termostatu si potraviny dokáží  svou vysokou výživnou hodnotu. Nastavitelný termostat umožňuje ovládat teplotu vzduchu a zadní ventilátor, který vytváří  horizontální proudění vzduchu, se postará o rychlé a rovnoměrně vysušení. Díky těmto dvěma prvkům dokáže sušička ovoce Excalibur udržet dostatečně nízkou teplotu, při které enzymy neztrácejí svou účinnost, ale současně zajistí teplotu vzduchu dostatečnou pro rychlé usušení potravin a nevhodnou pro růst plísní a bakterií. Tímto systémem vyniká nad většinou typů sušiček, které jím nedisponují a suší odspodu nahoru, čímž vyžadují časté vyměňování sušicích plat (horní za spodní).   

Nastavitelný termostat v sušičce ovoce Excalibur byl speciálně konstruován tak, aby umožňoval žádoucí výkyvy teploty. Při vyšší teplotě se povrch potraviny rychle vysušuje.  Jakmile teplota vzduchu poklesne, vlhkost z vnitřní části potravin vystupuje směrem k sušší povrchové části. Toto kolísání teploty vzduchu rovněž pomáhá udržovat teplotu potravin konstantní během celého procesu sušení. 

Manipulace s dvířky a platy je velmi jednoduchá. Dvířka stačí pouze nadzvihnout a položit na horní plochu sušičky. Sušicí plata pak můžete snadno vysunovat a zasunovat, pokud na ně chcete pokládat potraviny, kontrolovat, vyndávat je nebo plata čistit.   

Součástí sušiček vyšší modelové řady je časový spínač, který slouží k nastavení požadované doby sušení. Stačí otočit ovladačem do odpovídající polohy. Během procesu ovladač ukazuje zbývající dobu sušení. Optimální dobu sušení pro jednotlivé druhy potravin najdete v návodu k sušičce ovoce Excalibur.
 

Video - Test sušičky ovoce Excalibur v angličtiněVideo - Jak si vyrobit mrkvové krekry v sušičce ovoce Excalibur v angličtině


 

Parametry produktu:

Rozměry 48,3 x 43,2 x 31,2 cm

Hmotnost 10 kg

Barva bílá 

Příkon 600 W 

Prodloužená záruka 60 měsíců 

Nastavitelný termostat 29,4°C - 68°C 

Doba dodání: 2 - 5 dní

 Doba dodání se může změnit dle skladových zásob dodavatele.


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici jedna

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuK tomuto produktu doporučujeme

Sana Juicer EUJ-808


Sana Juicer EUJ-808
12 990,- Kč

Doprava zdarma

Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808 přichází s novým systémem pomalého...

Hodnocení zákazníků

Sedona Combo (SD-P9150)


Sedona Combo (SD-P9150)
14 990,- Kč

Doprava zdarma

Sušička čerstvých potravin Sedona Combo je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat,...

Hodnocení zákazníků

Šnekový odšťavňovač Oscar DA-1200 stříbrná


Šnekový odšťavňovač Oscar DA-1200 stříbrná
8 640,- Kč

Doprava zdarma

Nástupce modelu Oscar DA-1000.

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme