Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Zdravé potraviny > Vitamineral Green - 120 kapslí

Vitamineral Green - 120 kapslí

Vitamineral Green - 120 kapslí
Kód produktu: MS308655
Výrobce: Healthforce
Naše cena vč. DPH: 729,-
Dostupnost: Vyprodáno
info Chci informaci o naskladnění produktu
Napište nám Váš email, a jakmile produkt naskladníme, budeme Vás informovat.
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

 Vitamineral Green je zelená potravina, obsahující velmi účinné, vstřebatelné a komplexní látky, které jsou zcela přírodního původu. Je plná přírodních (netoxických) vitamínů, minerálů, aminokyselin, antioxidantů, chlorofylu, vlákniny a fytoplanktonu. Neobsahuje žádné syntetické látky. Při pěstování zelených rostlin, obsažených v tomto produktu, nebyly použity žádné pesticidy ani jiné agrochemikálie.

 

Každá přísada, včetně způsobu jejího pěstování a zpracování, je terapeutická. Jedná se o mimořádně účinnou a komplexní řadu nejvýživnější a pročisťující přírodní super-stravy (superfood), která se pěstuje a zpracovává takovým způsobem, aby užitek, který poskytuje, byl maximální. Obsahuje kompletní škálu přírodních, vstřebatelných a netoxických vitamínu, minerálů, všech esenciálních aminokyselin (proteinů), antioxidantů, chlorofylu, rozpustné a nerozpustné vlákniny, desetitisíce fytonutrientů a přemíru ostatních synergicky vázaných organických výživných látek. Neobsahuje syntetické ani izolované nutrienty (které bychom z těla buď vyloučili močí, nebo které by se v těle usazovaly jako odpad). Vitamineral™ Greenje ActualFood™, tedy „skutečná strava“.

 

Video:

 

Složení: 100% Superfood (super-strava)* 100% TruGanic™ (opravdu organické)

Ze země:

Kopřiva, přeslička, výtažek z listů vojtěšky, výtažek z listů pampelišky, výtažek z hluchého ovsa, výtažek z ovsíku vyvýšeného, hluchý oves, pýr plazivý, americká bazalka, tulsi, listy z moringy olejodárné, yaconové listy, nopal, rožec obecný, zázvorový kořen, šťáva z brokolice, šťáva z kapusty, šťáva ze špenátu, šťáva z petržele, karobové lusky, amla bobule.

Z vod

Spirulina, chlorella.

Z oceánů

Islandská chaluha, jedlá mořská řasa, nori, alaria, řasa měchýřnatá.

Enzymy (optimální absorpce +)

Proteáza, amyláza, lipáza, celuláza, bromelain, papain, alfa-galaktosidáza.

Probiotika

Velké spektrum implantovaných druhů a přírodní půdní organismy laboratorně vypěstované.

Zdroje energie

Shilajit +; magnetické, homeopatické, energetické a vibrační energie

 

Magnetická sanitizace a pročištění

Optimální sušení pro zachování maximální přírodní síly

Způsob užívání:

Začněte s 3VeganCaps™ denně. Postupně zvyšujte na doporučenou dávku od 8 k ideálním 12 kapslím denně, buď naráz, nebo po částech během dne. Osm kapslí denně Vám vydrží přibližně na 50 dní. Zapijte čerstvým džusem nebo pročištěnou vodu. Přidejte 1-2 polévkových lžic mletého lnu a/nebo chia semen pro zvýšení výživné hodnoty. Smícháním s mrkvovou šťávou může dojít k plynatosti. Intenzivní užívání: 18 – 36 nebo více kapslí denně. Vitamineral™ Green je jídlo. Není to doplněk stravy. Je to biologicky slučitelná výživná super-strava. Je netoxická a může se užívat v jakémkoli množství. Vitamineral™ Green obsahuje vysoce účinné a kompletní spektrum nejvýživnější a pročišťující přírodní super-stravy, speciálně vypěstované a zpracované tak, aby si byl její užitek maximální. Není třeba uchovávat v chladu. Vitamineral™ Green obsahuje vysoce účinné a kompletní spektrum nejvýživnější a pročišťující přírodní super-stravy, speciálně vypěstované a zpracované tak, aby si byl její užitek maximální. Pokud budete dočasně pociťovat nepříjemné reakce, snižte obvyklé množství na 3 kapsle nebo i méně denně, pak pomalu zvyšujte. Přidejte Vitamineral Earth™ (posvátná léčivá strava) pro ještě silnější účinek.

 

Nutriční data:

1 porce = 15 kapslí (11,5g)

  • Protein – 3,3g
  • Karbohydráty – 3,9g
  • Nestravitelná vláknina – 1,3g
  • Tuk – 0,5g
  • Kalorie – méně než 33

Vitamineral Green obsahuje přibližně 38% proteinu, 7% tuku, 55% složených karbohydrátů. 16% z celkového objemu tvoří minerály.

Přidejte Vitamineral Earth™ (Posvátná léčivá strava) pro ještě silnější účinek.

„Kvalita, terapeutická koncentrace a finanční dostupnost nutričního výrobku může znamenat a často opravdu znamená rozdíl mezi letargií a energií, nemocí a zdravím a doslova i životem a smrtí. Nechci, aby byl kdokoli unavený, nemocný či umřel, protože nemohl sehnat nebo si finančně dovolit ten nejlepší produkt na trhu. Ten, kdo se mnou tento názor nesdílí, by neměl podnikat v oblasti správné výživy. Žiji a dýchám pro tuto filozofii jak ve svém osobním, tak v profesním životě. Stále se snažím vyvíjet lepší výrobky HealthForce a nabízet je za co nejlepší možnou cenu – s úctou k veškerému životu. Raději bych zemřel, než abych udělal kompromis v těchto hodnotách.“ – Jameth Sheridan, naturopat. "Zelená strava je zřejmě nejléčivější potravou na Zemi, a proto také nejdůležitějším doplňkem stravy, který si můžete dopřát. Je to základ filosofie, které se s velkou vervou intenzivně věnuji přes dvacet let a věnuji jí veškerý svůj čas. Mou nejhlubší vášní je Země a všichni její obyvatelé a touha, aby byli zdraví na nejzákladnější úrovni. Matka příroda nám dala k dispozici látky, které potřebujeme k uzdravení. Mým životním posláním a současně i ctí je, shromažďovat je pro Vás. Kompromis není volba. Reklama nic neznamená. Podstata je vše. Vitamineral™ Green je vůbec nejlepší dostupná „zelená strava“, kterou mohu nabídnout."

Nutričně podporuje krevní cukr, detoxikaci, imunitní systém, játra, ledviny, krev, kosti, střeva, pravidelné zažívání, krevní oběh a dlouhověkost*.

Vyvinuto Matkou přírodou a Jamethem Sheridanem (naturopat a výzkumník pro Hard-Core Herbal Medicine).

"Zdraví je důležité, ale obvykle se člověku postaví tolik věcí do cesty, že si nakonec opravdu účinný výrobek nedopřeje. Přesto priority lze rozdělit. Chtěl bych vysvětlit, kde leží ty moje. Jsem oddaný těm, kteří se chtějí rozvíjet a jejichž životní situace vyžaduje, aby tak učinili. Má oddanost patří konečnému spotřebiteli. Moje oddanost patří Vám. Pro mě dnes i v budoucnu stále má a bude mít tato oddanost nesrovnatelně vyšší hodnotu než jakákoli částka peněz, osobní prospěch nebo sláva." – Jameth Sheridan

100% TruGanic™: TruGanic™ je nejčistší a nejryzejší technická norma, která svou kvalitou výrazně překračuje pravidla organické výroby. Během pěstování nebylo použito žádných pesticidů, TruGanic™ používá netoxické čistící činitele a přidané látky, elektromagnetickou radiaci, zajišťuje kvalitu vzduchu a provádí aktuální kontroly čistoty.

 

Dávkování: 15 kapslí
  Hodnoty v jedné dávce
% doporučené denní dávky
Kalorie celkem 34  
Cukry celkem 4,07 g  
Vláknina 2,5 g 10 %
Cukry 0,62 g
Bílkoviny 3,63 g 7,26 %
Tuky 0,3 g 0,47 %
Sodík 55 mg 2,3%
Ze země
14,000 mg
List kopřivy‡♦ List petržele*♦ Kořen zázvoru†*♦
Džusy: Americká bazalka*♦ Řepa‡♦
- Tráva z vojtěšky*♦ Bazalka‡♦ List jakonu‡♦
- List pampelišky*♦ Ptačinec‡♦ Karobový lusk‡♦
- Tráva z pšenice*♦ List moringy‡♦ Shilajit‡♦
- Tráva z ovsa*♦ Tráva z ječmene*♦ Amla bobule‡
Přeslička‡♦    
Z vody
9,500 mg
Spirinlina♦ Chlorela*♦  
Z moře: *‡♦ 1,200 mg
Řasy Řasa dulse Lavar
Měchýřnatka Alaria Nori
Enzymy: ♦ 215 mg
Proteáza Amyláza Lipáza
Celuláza Bromelain Papain
Alpha-Galactosidáza♦    
Probiotika♦: 33 mg
L. plantarum L. Paracasei L. Rhamnosus
L. Salivarius S. Thermophilus L. Bulgaricus ♦
 

Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici tři

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí


SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí
990,- Kč
880,- Kč
Ihned k odběru

SCRAM™ přípravek proti parazitům Je to vy versus oni — zbavte se jich! SCRAM™ je přípravek proti...

Hodnocení zákazníků
** ** **

Vitamín C


Vitamín C
499,- Kč
350,- Kč
Vyprodáno

Vitamín C je nezbytný pro růst a obnovu tkání ve všech částech těla. Podílí se na tvorbě kolagenu,...

Hodnocení zákazníků

Zinek


Zinek
399,- Kč
280,- Kč
Vyprodáno

Dopřejte svému tělu Vitamin Code RAW zinek, který je RAW, BIO, technologicky nezpracovaný,...

Hodnocení zákazníků

Mandlové máslo BIO - 250 g


Mandlové máslo BIO - 250 g
299,- Kč
284,- Kč
Ihned k odběru

Mandlové máslo bio je vynikající pochoutka vyrobená ze 100% mandlí šetrným způsobem do 40 °C....

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme