Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Zdravé potraviny > Nopalinový kaktus - 180 kapslí

Nopalinový kaktus - 180 kapslí

Nopalinový kaktus - 180 kapslí
Kód produktu: MS308970
Výrobce: Healthforce
Doporučená cena: 899,-
Naše sleva: 12% Naše cena vč. DPH: 787,-
Dostupnost: Vyprodáno
info Chci informaci o naskladnění produktu
Napište nám Váš email, a jakmile produkt naskladníme, budeme Vás informovat.
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

 Nopal Blood Sugar™

Nopalinový kaktus pro úpravu hladiny cukru v krvi

Certifikovaný BIO nopalinový kaktus

Nopalinový kaktus, divoce pěstovaný, certifikovaný jako BIO, originální druhy Opuntia Streptacantha. 
Výživově podporuje slinivku břišní a inzulín, i hladinu krevního cukru, prospěšný cholesterol, zlepšuje funkci střev/odstraňuje jedy ze střev, reguluje funkci imunitního systému a včasné uvolňování živin.*

  • originální druhy Opuntia Streptacantha
  • 100% pěstované v divoké přírodě
  • 100% přírodní TruGanic


Nopalinový kaktus (druhy Opuntia streptacantha) používají již tisíce let mexičtí domorodci jako potravinu a pro zajištění lepšího zdraví a vitality. HealthForce výživný nopalin jsou skutečné druhy Opuntia Streptacantha. I další druhy nopalinu a opuncie jsou velmi výživné a prospěšné, ale nemají takový vliv jako Opuntia Streptacantha, zejména pokud jde o bilanci cukru v krvi.

100% divoce rostoucí kaktus, sušený za nízkých teplot pro zachování enzymů a prvků citlivých na teplo. HealthForce nopalinový kaktus má vysokou výživovou hodnotu a obsahuje jedinečné rostlinné živiny, profil vitamínů a minerálů, který přispívá k jeho blahodárným účinkům. Tento profil zahrnuje podporu imunitního systému a upravuje rovnováhu hladiny cukru v krvi.


Video:Certifikovaný jako BIO, 100% bez pesticidů, pěstuje se a suší při nízkých teplotách pro zachování enzymů a na teplo citlivých prvků. HealthForce nopalinový kaktus je vysoce výživný a obsahuje unikátní rostlinný chemický profil a profil vitamínů a minerálů, který přispívá k jeho blahodárným účinkům. Tento profil podporuje snižování hladiny krevního cukru, pokud je jeho hladina příliš vysoká (nesnižuje hladinu cukru v krvi příliš)*.

Je navíc tučnolistý a tvoří slizovitou vlákninu, která pomáhá většině druhů jídla, bylin a doplňků stravy, které spolu s ním přijímáme, jemně, přirozeně a postupně uvolňovat do krevního oběhu. To zahrnuje postupné uvolňování cukrů do krevního oběhu pro podporu zdravé hladiny krevního cukru a funkcí inzulinu*. Rovněž postupně uvolňuje další živiny z potravin / bylin do krevního oběhu, včetně nezdravých potravin. Postupné uvolňování méně zdravých potravin do krevního řečiště umožní tělu snadněji/efektivněji se vypořádat s výslednou toxicitou.

Výživově podporuje:

  • hladinu krevního cukru
  • hladinu cholesterolu
  • inzulin
  • střevní funkce a imunitní systém
  • postupné uvolňování živin

Pozor! Pacienti užívající Inzulín a diabetici: Vzhledem k přirozeným účinkům Nopalinu, jenž napomáhá snížení hladiny krevního cukru a inzulínu *, se poraďte se se svým lékařem, protože hladinu inzulinu bude možná nutné upravit.

Doporučené dávkování:

3-6 kapslí při každém jídle/svačině. VeganCaps ™ lze rozlomit a přimíchat do sladkého nápoje/smoothie pro maximální účinek (nopalinový prášek je hořký, nepřidávejte do nápojů více dávek (víček prášku), protože nápoj/smoothie je pak nepoživatelný).

Intenzivní použití:

6-9 kapslí, při vzniku obtíží a při každém jídle/svačině.

Doporučená doplnění: veganská strava, s důrazem na čerstvé suroviny, potraviny s vysokým obsahem vody, strava s vysokým obsahem vlákniny (pouze potraviny z celých rostlin obsahují rostlinná vlákna); zelený HealthForce Vitamineral ™ (unikátní super-potravinový komplex velmi bohatý na živiny pro komplexní výživovou podporu a čištění); záchrana pro játra LiverRescue™; cvičení (pokud jste ještě nezačali, zkuste to nyní), čerstvý vzduch (pokojové rostliny čistí vzduch) a všechno ostatní zdravé.

 Doplňkové informace

 

Velikost porce : 3 kapsle

Počet porcí v balení : 60

 

Množství na jednu porci

% Denní dávka

BIO Nopalinový kaktus (100% divoce pěstovaný) (Původní druhy Opuntia Streptacantha)

1500 mg

*

*Denní dávka není stanovena.

Poskytujeme prvotřídní stoprocentně přírodní zpracovaný čerstvý Nopalin, Nopalinovou šťávu a Nopalinový prášek sušený na slunci nebo pomocí spreje při kontrole teploty. Náš standard dosažení této známky vysoké kvality tkví v našem odhodlání poskytovat nejlepší rostlinná vlákna produktů "pěstovaných v horském pásmu“ ve vysokých nadmořských výškách. Zboží dodáváme letecky, pozemní nebo námořní dopravou. Vzorky nopalinového prášku odesíláme do 48 hodin a můžeme vás ujistit, že se nikdo nemůže vyrovnat naší ceně a naší nopalinové kvalitě.

Další přísady:

Žádné

Varování:

Pacienti užívající Inzulín a diabetici: Vzhledem k přirozeným účinkům Nopalinu, který napomáhá snížení hladiny krevního cukru a inzulínu*, se poraďte se se svým lékařem, protože inzulin bude možná nutné upravit. 

* Tato tvrzení nebyla hodnocena FDA – samosprávou pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě či vyléčení jakékoliv nemoci.

 

 


Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici osm

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí


SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí
990,- Kč
880,- Kč
Ihned k odběru

SCRAM™ přípravek proti parazitům Je to vy versus oni — zbavte se jich! SCRAM™ je přípravek proti...

Hodnocení zákazníků
** ** **

Vitamín C


Vitamín C
499,- Kč
350,- Kč
Vyprodáno

Vitamín C je nezbytný pro růst a obnovu tkání ve všech částech těla. Podílí se na tvorbě kolagenu,...

Hodnocení zákazníků

Zinek


Zinek
399,- Kč
280,- Kč
Vyprodáno

Dopřejte svému tělu Vitamin Code RAW zinek, který je RAW, BIO, technologicky nezpracovaný,...

Hodnocení zákazníků

Mandlové máslo BIO - 250 g


Mandlové máslo BIO - 250 g
299,- Kč
284,- Kč
Ihned k odběru

Mandlové máslo bio je vynikající pochoutka vyrobená ze 100% mandlí šetrným způsobem do 40 °C....

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme