Infolinka 777 677 712 nebo 776 677 739
eFitness.cz
Úvodní strana > Zdravé potraviny > Spirulina Azteca BIO - 150 gramů

Spirulina Azteca BIO - 150 gramů

Spirulina Azteca BIO - 150 gramů
Kód produktu: MS308649
Výrobce: Healthforce
Naše cena vč. DPH: 658,-
Dostupnost: Vyprodáno
info Chci informaci o naskladnění produktu
Napište nám Váš email, a jakmile produkt naskladníme, budeme Vás informovat.
Hodnocení produktu:
Hodnoceno 0x Ohodnoťte tento produkt
Garance vrácení zboží do 3 měsíců garance vrácení zboží do 3 měsíců
počet kusů
Detailní popis produktu

Spirulina

 Spirulina je výjimečnou potravinou a úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Bílkoviny ve Spirulině obsahují všech 8 základních aminokyselin, což z ní činí kompletní bílkovinu. Spirulina (modro-zelená řasa) dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, E, a K. Navíc Spirulina dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv.

Syrové maso se skládá z 27% z bílkovin a dokonce i sójové boby jsou ze 34% z bílkovin.Spirulina je ze 65% kompletní bílkovina, díky čemuž je největším zdrojem bílkovin na světě! Navíc, naše Spirulina se suší za nízkých teplot (s aktivními enzymy), takže se maximalizuje využitelnost bílkovin oproti zahřívaným bílkovinám.Spirulina Azteca je druh spiruliny Arthrospira Maxima, která se vyskytuje především v Centrální Americe.

 

 

Spirulina, sojové boby, tofu, tempeh, čočka, cizrna (garbanzos), všechny ostatní luštěniny, semena, ořechy, atd. jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Některé bílkoviny jsou obsaženy ve všech rostlinách!

Spirulina je 100% rostlinný plankton rostoucí ve vodě. Jsou to modro-zelené řasy, které rostou ve sladkých vodách jezer po celém světě. Starým Aztékům se podařilo Spirulinu pěstovat a rozšířit z jezera Texcoco v Mexiku. Pro lidi, kteří žijí v okolí jezera Čad v Africe, se stala Spirulina hlavní součástí stravy, a to po celé generace.

HealthForce Spirulina se pěstuje ve Spojených státech bez použití pesticidů a při její produkci nejsou používány pesticidy, zpracovává se při nízkých teplotách (pro zachování enzymů a dalších prvků citlivých na teplo). Firma HealthForce nabízí Spirulinu v nepřekonatelné kvalitě za přijatelnější cenu.HealthForce Spirulina je plněna do tmavých skleněných lahví s kovovým víčkem a pohlcovačem kyslíku pro optimální zachování živin.

 • Ze Země, z vody
 • 100% přírodní TruGanic
 • Veganství, Země, Zdraví, Soucit
 • Pociťte sílu starých věků prostřednictvím výživných potravin vysoce ceněných Aztéky

Příběh světové jedničky v superpotravinách :

Spirulina byla konzumována po tisíce let v mnoha kulturách. Aztékové ji podávali svým běžcům a válečníkům pro sílu a vytrvalost. Spirulina je skutečná super-potravina. Obsahuje velké množství vitamínů (např. zdravotně nezávadné vitamíny A v podobě karotenoidů, vitamíny skupiny B), minerály, stopové prvky, antioxidanty, chlorofyl, a rostlinné živiny. Je více než z 50% "kompletní" bílkovinou, a na rozdíl od bílkoviny z živočišných produktů, která vytváří vysokou hladinu kyseliny močové, bílkovina ze spiruliny je snadno zpracovatelná rostlinná bílkovina.Je rostlinného původu a plnohodnotným jídlem, minerály ve spirulině, jako je železo, nejsou toxické. Spirulina je super-potravina a obsahuje fytocianin!

*100% TruGanic™: TruGanic™ je nejčistší a nejryzejší technická norma, která svou kvalitou výrazně překračuje pravidla organické výroby. Během pěstování nebylo použito žádných pesticidů, TruGanic™ používá netoxické čistící činitele a přidané látky, elektromagnetickou radiaci, zajišťuje kvalitu vzduchu a provádí aktuální kontroly čistoty.

Doporučené dávkování:

1-6 (nebo více) vrchovatých čajových lžiček denně. Spirulina je potravina a lze ji konzumovat v jakémkoli množství. 

Další doporučení:

Doporučená doplnění: veganská strava, s důrazem na čerstvé suroviny, potraviny s vysokým obsahem vody, strava s vysokým obsahem vlákniny (pouze potraviny z celých rostlin obsahují rostlinná vlákna); zelený HealthForce Vitamineral ™ (unikátní super-potravinový komplex velmi bohatý na živiny pro komplexní výživovou podporu a čištění); záchrana pro játra LiverRescue™; cvičení (pokud jste ještě nezačali, zkuste to nyní), čerstvý vzduch (pokojové rostliny čistí vzduch) a všechno ostatní zdravé.

Doplňkové údaje:

100% čistý prášek Spirulina Azteca

Tato potravina byla magneticky, homeopaticky a energeticky vylepšena.

Spirulina je tak výživná, že je možné ji využít jako plně vstřebatelný, plnohodnotný potravinový vitamínový a minerální doplněk a ještě mnohem více!*

* Tato tvrzení nebyla hodnocena samosprávou FDA pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě či vyléčení jakékoliv nemoci.


 Jaký je rozdíl mezi Spirulinou Mannou a Spirulinou Aztecou firmy HealthForce?

 V současné době se na specializovaných farmách po celém světě pěstují dva kmeny spiruliny. Arthrospira platensis ( Spirulina Manna™ ), jejíž původní místo výskytu je jezero Chenghai v Číně a jezero Chad v Africe, a Arthrospira maxima ( Spirulina Azteca™ ), která pochází z jezera Texcoco v Mexiku.
Spirulina Manna se pěstuje v kalifornské poušti v rybnících se čtyřnásobně filtrovanou vodou, které jsou chráněny před vnější kontaminací. Při sklizni je spirulina rozsáhle testována na všechny známé znečišťující látky, včetně jiných toxických řas a kmenů bakterií. Má jemnou chuť a vůni.
Spirulina Azteca pochází z ekologické produkce v Chile a je pěstována a testována podobným způsobem. Má výraznější chuť a vůni než Spirulina Manna.

 Obě jsou srovnatelné účinností a důsledností živin. Nicméně, Spirulina Manna má šestkrát více beta karotenu, zatímco Spirulina Azteca má dvakrát více celkový obsah minerálních látek.

 

Parametry:

 

 • Forma: Prášek
 • Gluten-Free: Ano
 • Raw: Ano
 • Vegan: Ano
 • BIO kvalita Ano
 • Země původu: Chile
 • Celková hmotnost včetně obalu: 400 g
 • Množství obsahu: 150 g
 

Diskuse

Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Váš dotaz*
Vepište číslici devět

Zatím nikdo nevložil otázku k tomuto produktuAlternativní nabídka

SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí


SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí
990,- Kč
880,- Kč
Ihned k odběru

SCRAM™ přípravek proti parazitům Je to vy versus oni — zbavte se jich! SCRAM™ je přípravek proti...

Hodnocení zákazníků
** ** **

Vitamín C


Vitamín C
499,- Kč
350,- Kč
Vyprodáno

Vitamín C je nezbytný pro růst a obnovu tkání ve všech částech těla. Podílí se na tvorbě kolagenu,...

Hodnocení zákazníků

Zinek


Zinek
399,- Kč
280,- Kč
Vyprodáno

Dopřejte svému tělu Vitamin Code RAW zinek, který je RAW, BIO, technologicky nezpracovaný,...

Hodnocení zákazníků

Mandlové máslo BIO - 250 g


Mandlové máslo BIO - 250 g
299,- Kč
284,- Kč
Ihned k odběru

Mandlové máslo bio je vynikající pochoutka vyrobená ze 100% mandlí šetrným způsobem do 40 °C....

Hodnocení zákazníků

EFITNESS NA FACEBOOK

Podporujeme